برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بنگری که پنالتی نمی دهد – فشنگچی که پنالتی می گیرد

دوشنبه، ۲ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۹:۵۳ — گل

در ۱۹ بازی گذشته، پرسپولیس تنها یک پنالتی در اصفهان و مقابل سپاهان داده که بعدا سر و صدای زیادی به پا کرد و مشخص شد آن هم پنالتی نبوده

محسن بنگر

این فصل را می توان یکی از بهترین فصول فوتبالی محسن بنگر به حساب آورد.مدافع باتجربه پرسپولیس این فصل همتراز با سیدجلال حسینی و نیلسون در تبدیل خط دفاعی پرسپولیس به بهترین خط دفاع لیگ نقشی ویژه داشته و آنقدر خوب بازی می‌کند که تا محروم یا مصدوم نشود دایی از رضا نورمحمدی خونسرد و قابل اعتماد در تیمش استفاده نمی کند.

اما امسال انگار یک تحول بزرگ در فوتبال محسن بنگر رخ داده و او دیگر آن مدافع عصبی و خشن سال های قبل نیست و با تجربه و فراست خاصی بازی می کند.

بنگر که همیشه به اهدای پنالتی های مفت به حریفان شهره بود و هواداران پرسپولیس به خاطر ۴- ۳ پنالتی که او در همان بازی های نیم فصل اول فصل قبل به حریفان تقدیم کرد از رفتار او در محوطه جریمه خودی هراس داشتند امسال اصلا مرتکب چنین اشتباهی نشده است! در واقع در ۱۹ بازی گذشته، پرسپولیس تنها یک پنالتی در اصفهان و مقابل سپاهان داده که بعدا سر و صدای زیادی به پا کرد و مشخص شد آن هم پنالتی نبوده و در واقع اول شجاع خلیل زاده مدافع سپاهان روی میثم حسینی خطا کرده بوده!

اینکه امسال بنگر تا حالا به حریفان پنالتی نداده در نوع خود یک آمار فوق العاده و رکورد به حساب می آید اما در نقطه مقابل و جدال فردای ملوان – پرسپولیس ملوان تقریبا یک سوم گل های زده اش را با پنالتی های رافخایی به ثمر رسانده؛پنالتی هایی که نیمی از آنها را امیرحسین فشنگچی چپ پای سابق پرسپولیس گرفته است!

با این حساب حتما ملوان و فشنگچی برای بازی فردا هم برنامه هایی خواهند داشت تا از مدافعان پرسپولیس و در راس آنها محسن بنگر پنالتی بگیرند .در این راه فشنگچی باتکنیک حتما هر بار که به محوطه جریمه تیم سابقش وارد می شود دنبال کوچکترین برخورد خواهد بود تا خود و تیمش را به خواسته اش برساند اما باید دید در این دوئل ویژه او موفق می شود به خواسته اش برسد یا اینکه بنگر و مدافعان پرسپولیس حواس شان به این بازیکن شکننده جمع خواهد بود و باز هم رکورد پنالتی ندادن پرسپولیس ادامه پیدا می کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391