برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شانس استقلال برای قهرمانی بیشتر از پرسپولیس

پنجشنبه، ۵ دی ۱۳۹۲، ساعت ۲۰:۰۷ — گل

استقلال را به دلیل فرم بازی‌هایش اکنون نمی‌توان مدعی اول قهرمانی دانست اما به سبب تعدد بازی‌هایی که در تهران برگزار می‌کند از شانس و اقبال بیشتری در قیاس با پرسپولیس برخوردار است.

تیم پرسپولیس و تیم استقلال

بازی دیگر به پایان لیگ باقی‌‌مانده و استقلال به دلیل پیش روداشتن ۷بازی در تهران و فقط ۳ بازی خارج از خانه با وجود نمایش نه چندان قهرمانانه اش می‌تواند حتی بیش از رقیب سنتی (پرسپولیس) به کسب عنوان قهرمانی امیدوار باشد. استقلال را به دلیل فرم بازی‌هایش اکنون نمی‌توان مدعی اول قهرمانی دانست اما به سبب تعدد بازی‌هایی که در تهران برگزار می‌کند از شانس و اقبال بیشتری در قیاس با پرسپولیس برخوردار است. در۱۰بازی پیش رو، استقلال فقط ۳ بار از تهران خارج می‌شود که البته بازی در ورزشگاه تختی با راه آهن سورینت و دربی را در دسته بازی‌های خارج از خانه استقلال محاسبه کرده‌ایم. این عین واقعیت است که استقلال اکنون یک امتیاز با صدرنشین لیگ فاصله دارد و چنانچه درهمین ۴هفته پیش رو که هیچ بازی بیرون خانه‌ای را تجربه نمی‌کند امتیازهای لازم را به چنگ آورد آنگاه صدرنشینی اش ممکن خواهد بود. در همین ۴هفته پرسپولیس ۲بازی بیرون خانه را انجام خواهد داد که یکی‌اش مقابل فولاد خوزستان است و دیگری در تبریز مقابل گسترش فولاد. دربی بزرگ پایتخت هم درهمین ۴هفته آتی برگزار می‌شود که فرصت تقابل رودررو با علی دایی و شاگردانش بر شانس‌های امیرقلعه‌نویی و مردانش که این روزها بابت بازی‌های نه چندان زیبای خود به نقد کشیده می‌شوند، می‌افزاید. آنچه اما اطمینان به قهرمانی استقلال در فصل جاری را به رغم برخورداری از فرصت میزبانی‌های بیشتر تحت الشعاع قرار داده همین بردهای اقتصادی قلعه‌نویی است. استقلال می‌برد اما این پیروزی‌ها به دل هوادارانش نمی‌نشیند. استقلال از نظر شکل بازی هنوز شباهت‌ به یک تیم قهرمان را نیافته و در جاده فرازونشیب تاکتیکی گام برمی‌دارد. استقلال در طول ۹۰دقیقه به ادعای خود قلعه‌نویی تنها ۱۰ دقیقه تیم است و به رغم آنکه در بازی هفته گذشته مقابل صبای قم شاهد نمایش مطلوب‌تری از آبی‌های پایتخت بودیم اما ۴روز پس از آن بازی دوباره سیمای استقلال را مکدر دیدیم. این رویه تهدیدی بزرگ است بر شانسی که پیش روی استقلال قرار گرفته. شانسی که اگر همین حالا در مسیرصعب العبور پرسپولیس تا پایان فصل قرار داشت می‌شد قهرمانی سرخ‌ها را قطعی دانست اما رقیب سنتی آبی‌ها مجبور است تا پایان این فصل ۵بازی بیرون خانه را تجربه کند و البته دربی را هم به سلامت بگذراند که این برنامه ناخواسته سرخ‌ها را درتلاطم خواهد انداخت و اقبال استقلال را برای دستیابی به صدرجدول افزایش می‌دهد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391