برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

چاوشی بعد از جدایی:رفتم تا بعضی‌ها راحت شوند

جمعه، ۶ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۴۸ — گل

من اگر بازیکن راحت طلبی بودم روی نیمکت می نشستم و پولم را می گرفتم اما من دوست دارم برای تیمم بازی کنم و مفید باشم.

افشین چاووشی

افشین چاووشی مهاجم کهنه کار داماش گیلان در حالی که پنج هفته از شروع نیم فصل دوم لیگ برتر هم گذشته بود از این تیم جدا شد و به باشگاه آلومنیوم هرمزگان پیوست. چاووشی در این ارتباط می گوید: من سالهاست که در داماش گیلان بازی می کنم و فکر کنم اگر رده نوجوانان را هم حساب کنم بیشتر از پانزده سال در این تیم حضور داشته ام. بهترین خاطرات ورزشی من با این تیم شکل گرفته و دل کندن از داماش و هوادارانش برای من واقعا دشوار بود. اما باید بگویم که احساس می کردم در حال حاضر به من در داماش احتیاجی نداشتند و چون من دوست داشتم بازی کنم و عاشق فوتبال هستم ترجیح دادم به تیمی بروم که به من احتیاج داشته باشد.

چاووشی در لیگ امسال کم به بازی گرفته شد و در تنها یازده بازی و فقط ۳۶۷ دقیقه در میدان حضور داشت، چاووشی در این باره می گوید: من ترجیح می دهم حرفی نزنم و در این شرایط حساس بیشتر از این برای داماش حاشیه درست نکنم. مربیان داماش همه با من دوست هستند و برای خود من هم جای تعجب داشت که در حالی که من در میدان بودم و تیمم برنده از زمین خارج میشد، دربازی بعدی در ترکیب حضور نداشتم.

چاووشی در خصوص دلیل خداحافظی ناگهانی اش از داماش می گوید: پس از اینکه در بازی با فولاد و استقلال در ترکیب جایی نداشتم از مربیانم خواستم که اگر به من احتیاجی ندارند از داماش جدا شوم. من در نیم فصل از فجرسپاسی هم پیشنهاد داشتم که به خاطر کمک به داماش به شیراز نرفتم. پس از مذاکره با آقای عابدینی تصمیم گرفتم به از داماش جدا شوم و امیدوارم که داماش موفق باشد.

احساس می کنیم که با کدورت رفتی درست است؟ خب ببینید من از تیمی که جزیی از همه یخاطرات ورزشی ام بود می روم و این خیلی سخت است. من از داماش می روم تا بعضی‌ها خوشحال شوند و دیگر از بودن من در داماش ناراحت نباشند. من بخش زیادی از قرارداد سال گذشته و امسالم را بخشیدم و پولی را که از آلومینیوم می گیرم تقریبا به اندازه همان پول می شود. یعنی من اگر بازیکن راحت طلبی بودم روی نیمکت می نشستم و پولم را می گرفتم اما من دوست دارم برای تیمم بازی کنم و مفید باشم.

چاووشی در انتها خطاب به هواداران داماش می گوید: من در همه حال برای داماش دعا می کنم و امیدوارم همیشه مدفق باشد. حق داماش و هوادارانش این است که روزهای خوش را ببینند و از آنها می خواهم که برای من هم دعا کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391