برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

چک چهارصد میلیونی جباری برگشت خورد

جمعه، ۶ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۹:۴۴ — گل

چند روز قبل سررسید این چک بود و وقتی اصفهانی‌ها قصد نقد کردن آن را داشتند متوجه شدند فعلا پولی در حساب جباری وجود ندارد.

مجتبی جباری

گویا حاشیه های جباری و سپاهان با وجود جدا شدن شماره هشت از جمع زردهای نصف جهان تمامی ندارد.امروز از باشگاه سپاهان خبر رسید که چک چهارصد میلیون تومانی جباری برگشت خورده است.در ابتدای فصل شماره هشت سابق استقلال، به محض بستن قرارداد با اصفهانی‌ها ،مبلغی حدود هشتصد میلیون تومان را دریافت کرد اما خیلی زود جباری از جمع سپاهانی‌ها خارج شد و طبق توافق طرفین قرار شد که همه پول گرفته شده، عودت داده شود.

چهارصد میلیون تومان از این مبلغ به صورت نقد به سپاهانی‌ها پس داده شد اما نصف دیگر این مبلغ کلان قرار شد در وجه چک مدت دار در اختیار زردها قرار بگیرد. با ارائه این چک از سوی جباری بود که سپاهان اجاره عقد قرارداد هشتصدهزار دلاری جباری با الاهلی قطر را داد. اما گویا چند روز قبل سررسید این چک بود و وقتی اصفهانی‌ها قصد نقد کردن آن را داشتند متوجه شدند فعلا پولی در حساب جباری وجود ندارد.

قطعا با شکایت سپاهان از جباری او به محض ورود به ایران ممنوع الخروج می شود. از سوی دیگر به نظر می رسد با دخالت کمیته انضباطی، این پرونده مشابه پرونده قضایی قاسم دهنوی شود. هر چه کمیته انضباطی در گرفتن پول بازیکنان از باشگاه‌ها دستش بسته است در صورت عکس این قضیه به راحتی می تواند بازیکن را تا مدت نامعلومی محروم کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391