برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دادگان هدایای جشن ۵۰ سالگی پرسپولیس را به شیرخوارگاه آمنه اهدا کرد

دوشنبه، ۲۳ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۲۴ — باشگاه خبرنگاران

محمد دادگان امروز به اتفاق محمد رویانیان، هدایایی را که در جریان مراسم ۵۰ سالگی پرسپولیس دریافت کرده بود را به نفع کودکان بی سرپرست به این مرکز اهدا کرد.

محمد دادکان

محمد دادگان و محمد رویانیان امروز به اتفاق حمید جاسمیان، حمید استیلی، ضیاء عربشاهی، شجاعی برهان، جلیل سازگارنژاد، اعضای سابق هیات مدیره و هیات رئیسه فدراسیون فوتبال، محمد صادق درودگر و دکتر اسماعیلی معاون فرهنگی و اجتماعی پرسپولیس در شیرخوارگاه آمنه حضور پیدا کردند تا ضمن بازدید از این مرکز، پیشکسوت و عضو سابق هیات مدیره و رئیس پیشین فدراسیون فوتبال، هدایایی را که شنبه گذشته در مراسم پنجاهمین سال تاسیس باشگاه پرسپولیس از سوی افراد حقیقی و حقوقی گوناگون دریافت کرده بود به نفع کودکان بی‌سرپرست به این مرکز اهدا نماید.

به این ترتیب مراسم بزرگذاشت پنجامین سال تاسیس باشگاه که هفته گذشته برگزار شد به پایان خوشی رسید. در جریان این برنامه، محمد دادگان همچنین به تقدیر از اقدام باشگاه و محمد رویانیان به تمجید از ارزش‌های دادگان پرداختند. همچنین مسوولان شیرخوارگاه آمنه نیز لوح سپاسی را تقدیم رئیس پیشین فدراسیون فوتبال و پیشکسوت پرسپولیس کردند.

مدیر عامل پرسپولیس هم به نشانه یادبود، پیراهن شماره ۲۱ که به نام دادگان بود را به وی اهدا کرد.
دادگان در پایان با تشکر از هدیه رویانیان گفت: اجازه می‌خواهم این پیراهن را هم به پاس ۳۵ سال فعالیت آقای رضا ریاضتی که در کنار چند نسل از بازیکنان پرسپولیس بود را به وی تقدیم کنم که مورد تائید مدیر عامل پرسپولیس هم قرار گرفت.
*دادگان: نفس این کارها مهم است

رئیس سابق فدراسیون فوتبال گفت: در بعضی امور، این نفس کار است که اهمیت دارد.

محمد دادگان که در جریان حضور در شیرخوارگاه آمنه صحبت می‌کرد، افزود: برگزاری مراسم پنجاهمین سال تاسیس پرسپولیس حرکت خوبی بود که انجام شد. چنین اقداماتی جای تشکر دارد. اینکه به پیشکسوت و ارزش‌ها بها داده شود، مهم است. امروز هم که این جا هستیم به اعتقاد من، نفس این کارها مهم است. اینکه بتوانیم یک کار قشنگ و خیر را انجام بدهیم.

وی ادامه داد: البته ما امروز قصد نداشتیم با ازدحام جمعیت مزاحمتی برای این موسسه بوجود آید اما موفق نشدیم موضوع را از خبرنگاران مخفی کنیم.

رئیس شیرخوارگاه آمنه نیز در همین ارتباط افزود: ما امیدواریم این پل ارتباطی که با فوتبال و پیشکسوتان ایجاد شده است، ادامه پیدا کند. همچنین امیدواریم سایر قهرمانان و قدیمی‌های ورزش هم به این حرکت بپیوندند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391