برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پیگیری‌های علی دایی از شرایط بازیکنانش در کیش و پاسخ مدیر هتل

پنجشنبه، ۱۹ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۰:۵۸ — فارس

مدیر کافی‌شاپ هتل ارم کیش گفت: با توجه به پیگیری‌های علی دایی اعلام می‌کنم که بازیکنان پرسپولیس جزو قلیان‌کشان نبودند. ‌

پس از اینکه مدیر کافی‌شاپ هتل ارم کیش در برنامه ۹۰ اعلام کرد که برخی بازیکنان و کادر فنی در حاشیه اردوی تیم ملی امید نسبت به کشیدن قلیان و ندادن پول آن در کافی‌شاپ هتل ارم اقدام کرده‌اند تلفن‌های زیادی به این هتل برای به دست آوردن نام بازیکنان مورد نظر شد.

از همین رو قاسمی مدیر این کافی‌شاپ که با برنامه ۹۰ نیز گفت‌وگو کرد، در گفـت‌وگو با فارس گفت: من هرگز دوست ندارم دیگر راجع به آن موضوع صحبت کنم اما به دلیل پیگیری‌های انجام شدهتوسط دایی و پرسپولیسی‌هاباید این رابگویم که بازیکنان پرسپولیس جزو آن بازیکنانی که در رستوران گردان قلیان کشیده‌اند نبودند و منظور من آن دو بازیکن نیست. چون خود پرسپولیسی‌ها می خواستند با بازیکنان‌شان برخورد کنند.

وی افزود: من فقط راجع به پرسپولیسی‌ها می‌خواهم صحبت کنم چون تماس‌های زیادی را گرفته‌اند و خدای ناکرده نمی‌خواستم اینبازیکنان دچار مشکل شوند. به همین دلیل می‌گویم که بازیکنان پرسپولیس منظور من نبودند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: باور کنید پشیمان شدم که در برنامه ۹۰ آن حرف را زدم. فقط به خاطر یک مسئله این کار را کردم آن هم یک بنده خدا به جای حساب کردنصورتحساب کافی‌شاپ، گفت تیم ملی مگر پول قلیان و این حرف‌ها را می‌دهد شما باید آرزویتان باشد بازیکنان تیم ملی اینجا بیایند. به همین دلیل من هم خواستم با حرف زدن در ۹۰ فقط جواب آنها را بدهم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391