برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دایی: از خدا می‌خواهم دشمنان باسواد شوند

سه‌شنبه، ۲۴ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۰۵ — فارس

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در قبال مدارک رو شده توسط باشگاه راه‌آهن واکنش نشان داد.

علی دایی در خصوص ارائه برخی اسناد و مدارک توسط مسئولان باشگاه راه‌آهن علیه خود اظهار داشت: پس از اینکه روز گذشته به من اطلاع داده شد که مسئولان باشگاه راه‌آهن مدارکی را در خصوص من روی سایت خود به عنوان پاسخ باشگاه راه‌آهن به دایی در واکنش به مصاحبه من گذاشته‌اند من بدون اینکه مطالب را نگاه کنم جواب لازم را دادم.

سرمربی پرسپولیس یادآور شد: اما امروز سعی کردم مدارک آقایان را به دقت بررسی کنم که خدا را شکر باز هم همه چیز مشخص شد.

وی افزود: طبق اسناد و مدارک منتشره آقایان،پولی را که ما جمع کرده بودیم بالغ بر ۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان بود و پول‌هایی که پرداخت شده از طرف ما ۲۴ میلیون و ۷۰۰ تومان طبق مدارک آقایان است پس اگر این ارقام را کنار هم بگذارید آقایان به جای متهم کردن من خودشان را متهم کرده‌اند و تازه باید ۱۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به من بدهند چون من از جیبم طبق سند آقایان خرج کرده‌ام.

دایی ادامه داد: من همیشه می‌گویم خدا انشاء‌الله دشمنان را باسواد کند تا این طور اشتباه نکنند. ما ۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان از کمک‌ها جمع کرده‌ایم و طبق سند آقایان ۲۴ میلیون و ۷۰۰هزار تومان هزینه کرده‌ایم. باز هم طبق سند آقایان ۱۹ میلیون و ۵۰۰ هزارتومان من از جیبم هزینه کردم پس آقایان به من به حساب کتاب خودشان بدهکار هستند. من در نامه‌های منتشره به آقای اکبری اعلام کردم رسیدگی شود. چیزی مبنی بر اقدامو انجام کار که ننوشته‌ام اما حالا می‌خواهند با سندی که خودشان را محکوم می‌کند من را محکوم کنند. پس بهتر است آقایان بیشتر دقت کنند و حداقل سندی را که علیه کسی منتشر می‌کنند آن هم در رسانه‌ها بیشتر روی آن دقت کنند. کاری ندارد دو نفر را بیاورند متوجه همه چیز خواهند شد نه اینکه با این کارها آبروی خود را ببرند.

دایی خاطر نشان کرد: آقایان محترم اگر می‌خواهید سندی بزنید با کمک افراد باسواد مطالعه کنید، اگر می‌خواهید سندی بزنید کاری ندارد دو دوتا چهارتا کنید و با مشورت با چند فرد کار بلد مدارک خود را علیه کس دیگر انتشار بدهید تااینطوردچار مشکل نشوید. مگر در آن باشگاه دو حسابدار نیست که همه چیز را بررسی و حساب و کتاب کند تا شما اینطور خود را دچار مشکل نکنید.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس خاطر نشان کرد: البته من طبق گزارشی که به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در اظهاراتم در صفحه ۶ خط ۱۲ داده‌ام همه چیز را ذکر کرده‌ام که ماجرا از چه قرار است و این موضوعات هم در کمیته انضباطی موجود است اما آقایان باز هم در حساب و کتاب خود دچار مشکل شده‌اند.

وی افزود: حساب و کتاب آقای اکبری دوست آقایان طوری بوده که ما ۵ میلیون و ۲۰۰ جمع کردیم، ۲۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان هزینه کرده‌ایم و آقایان اینجایش را دیگر نخوانده بودند. ۱۹ میلیون و ۵۰۰ از جیب من خرج شده و با یک حساب سرانگشتی این پول را به من بدهکارند. پس به جای اینکه بخواهید علیه علی دایی کار کنید کاری ندارد یک بار سند و مدارک خود را چک و یا به دو نفر بدهید که تحصیلکرده باشند و حساب مالی را سرانگشتی بلد باشند سپس پس از جمع و تفریق مدارک خودتان را اینطوری روی سایت‌ها بگذارید. خدا را شکر می‌کنم که باز هم من شرمنده مردم نشده‌ام و به نظرم آقایان با این کار خودشان را به مضحکه گرفته‌اند نه کس دیگر را.

سرمربی قرمزپوشان یادآور شد: البته تمام هواداران پرسپولیس این را بدانند تمام تمرکز من و بچه‌هایم در این چند روز این است کهبا تمام توان به دربی ۷۸ برویم و دل آنها را شاد کنیم و به فکر هیچ چیز دیگر نیستیم. دوست داریم روز جمعه بهترین بازی خودمان را در فصل جاری در دربی ۷۸ به هواداران هدیه بدهیم تا انشاء‌الله در این بازی بزرگ دل آنها را شاد کنیم. این تمام هدف اصلی ما است و به غیر از این به هیچ چیز دیگر فکر نمی‌کنیم. امیدوارم که روز جمعه با توجه به انگیزه بالای بچه‌هایم و کمک هواداران به ۳ امتیاز دربی برسیم.

سرمربی قرمزپوشان در پایان یادآور شد: من دیگر دوست ندارم در مورد اشتباهات آقایان راه‌آهنی حرفی بزنم چون فکر کنم با صحبت‌هایم همه همه چیز را متوجه شدند. آقایان با دیدن سندهایی که چاپ شده مشخص است که باز هم خودشان را محکوم کرده‌اند. آقایان این را بدانید من هر چه دارم از خدای بزرگ است و چون همیشه در کارهایم راه راست را پیش گرفته‌ام هر که می‌خواهد من را دچار مشکل کند و حرفش ناحق است خودش این بلاها به سرش می‌آید. می‌توانید این را در اسناد و مدارک منتشره آقایان ببینید. مطمئن باشید یک درصد هم نمی‌توانند من را به حاشیه ببرند حتی با چاپ کردن این چیزها که علیه خودشان تمام شد. من الان فقط به موفقیت پرسپولیس فکر می‌کنم تا آخر فصل مقابل این هواداران رو سفید باشیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391