برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دایی: هیچ اطلاعی از رفتارهای خلاف صورت گرفته نداشتم

دوشنبه، ۲۳ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۴۰ — تسنیم

سرمربی پرسپولیس گفت: رای صادره از سوی فدراسیون فوتبال یکسری ابهامات وجود دارد.

علی دایی در پایان تمرین امروز پرسپولیس ضمن تاکید بر اینکه در پرونده محسن قهرمانی او از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال توبیخ نشده است گفت:‌ در ابتدا می‌خواهم از همه افرادی که در به نتیجه رسیدن این پرونده نقش داشتند و زحمت کشیدند به ویژه نهادهای امنیتی که ورود کردند تشکر و قدردانی کنم. خوشبختانه تلاش‌های فراوانی صورت گرفت و خیلی از حقایق روشن و مشخص شد.

وی افزود: در رای صادره از سوی فدراسیون فوتبال یکسری ابهامات وجود دارد که من می‌خواهم در مورد آن صحبت کنم تا شاید ابهامات موجود برطرف شود. در این رای اعلام کرده‌اند که من از رفتارهای خلاف قانون برخی عوامل وقت باشگاه راه‌آهن مطلع شده اما علیرغم برخورد شخصی و مخالفت با موضوع متعاقب تاکید قانونی مقررات اخلاقی فیفا آن را به موقع به اطلاع مراجع ذیصلاح قانونی نرسانده‌ام و قصور کرده‌ام. به همین خاطر به بنده تذکر دادند.

سرمربی پرسپولیس خاطرنشان کرد: در ابتدا باید بگویم همان موقع که بحث پرداخت پول به محسن قهرمانی به میان آمد موضوع را به آقای علیپور اطلاع دادم و او هم در برنامه زنده تلویزیونی این موضوع را تایید کرد. من نه تنها این موضوع را اطلاع دادم بلکه در سال‌های قبل زمانی که مربی و سرمربی سایپا بودم مواردی مشابه را به اطلاع فدراسیون فوتبال رسانده بودم. آنها در آن موقع چه برخوردی کردند؟ آیا فدراسیون فوتبال اقدامی صورت داد؟ متاسفانه به هیچ عنوان برخورد نکردند و ما هم اگر اطلاع بدهیم یا ندهیم هیچ پیگیری صورت نمی‌گیرد.

دایی ضمن تاکید بر اینکه هیچ خلافی نکرده است، گفت: متاسفانه از سوی کمیته انضباطی اعلام شده که من از رفتارهای خلاف مطلع بوده‌ام! به هیچ عنوان اینطور نیست. آقای مولایی به من گفت آقای قهرمانی به واسطه برخی مسائل از باشگاه راه‌آهن طلب دارد و من همان جا با آقای مولایی برخورد و تاکید کردم نباید حتی یک ریال به آقای قهرمانی پرداخت شود. این چیزی بوده که من از آن مطلع بوده و آن را به اطلاع آقای علیپور رساندم. من به آقای مولایی گفتم طلب آقای قهرمانی از راه‌آهن به ما ارتباطی ندارد و با ایشان برخورد سنگینی کردم.

وی با طرح این موضوع که می‌گویند چرا اطلاع نمی‌دهید گفت: در همین بازی با فولاد از سوی داور اشتباهاتی صورت گرفت که منجر شد ما واکنش‌هایی انجام دهیم. بعد از اظهارنظرهای ما آقای عسگری مصاحبه و مواردی را عنوان کرده که همه در مقام تایید حرف‌های ماست.

سرمربی پرسپولیس یادآور شد: آقای جهانبازی در بازی با تراکتورسازی دو پنالتی ما را نگرفت و پیش‌تر از آن بازی خارج از خانه ما را با نفت قضاوت کرد که ما در آن بازی هم بازنده شدیم. به همین خاطر رسما به فدراسیون فوتبال نامه زدیم و درخواست کردیم که ایشان داور دیدار حساس ما با فولاد نباشد. آقای شیرینی (سرپرست پرسپولیس) هم تماس‌های زیادی با افراد مختلف داشت تا شاید آقای جهانبازی بازی ما را قضاوت نکند اما متاسفانه به درخواست ما توجهی نشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391