برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دایی: اشتباهات جهانبازی تایید شد اما بازی حساس ما را قضاوت کرد

دوشنبه، ۲۳ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۳۶ — فارس

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: عجیب است که چرا داوری که در بازی‌های حساس قبلی اشتباهات تاثیرگذار داشت و تایید هم شد، دوباره برای بازی حساس ما با فولاد انتخاب شد.

علی دایی در واکنش به رای کمیته انضباطی درباره محسن قهرمانی گفت: اول باید به عرض شما برسانم من توبیخ نشدم. از تمام کسانی که در این پرونده مانند نهادهای امنیتی زحمت کشیدند تا خیلی از چیزها روشن شود و پیگیری‌های لازم شد صمیمانه سپاسگزارم.

دایی ادامه داد: متاسفانه در آرای صادره ابهاماتی وجود دارد که خیلی دوست داشتم با مسئولان کمیته انضباطی و استیناف در این باره حرف بزنم تاابهامات من مشخص شود.

وی خاطرنشان کرد: در رای اعلام شده برای من به خاطر خلاف و برخورد شخصی و نقض مقررات طبق اشاره به آئین‌نامه فیفا اعلام شده که برخی مسائل را به اطلاع نرسانده‌ام و اطلاعات را موقعی که باید می‌دادم، ندادم به همین دلیل گفته‌اند به من تذکر داده می‌شود. همان موقع همه چیز را به اطلاع علیپور رساندم و با ایشان حرف زدم. حتی ایشان هم در یک برنامه زنده گفت که من از همه چیز اطلاع دارم.

دایی تصریح کرد: من حتی در سال‌های قبل که سرمربی سایپا بودم اطلاعات لازم را دادم اما چه برخوردی شد؟ همه کار خودشان را انجام می دهند. به نظر شما با این وضعیت اطلاعات بدهید یا ندهید چه فرقی دارد؟ من کاملا همه اتفاقات را به علیپور اطلاع دادم پس به هیچ عنوان کار خلاف نکردم و من را با این مسئله درگیر نکنید.

سرمربی قرمزپوشان تاکید کرد: به من گفته‌اند برخی خلاف‌ها را می‌دانستم اما من حتی وقتیدر راه‌آهن مطلع شدم برخورد کردم. مولایی به من گفت که قهرمانی گفته از سال‌های قبل طلب دارم و حرف‌هایی را زد و آنهم طلب از باشگاه بود. من هم گفتم عذر می‌خواهم این مسائل چه ربطی به من دارد. همان جا گفتم همه چیز را تمام کنید. به مولایی که یک واسطه بود گفتم من هیچ ربطی ندارم. طلب قهرمانی از راه آهن است برود خودش بگیرد و حتی با مولایی هم برخورد کردم.

سرمربی قرمزپوشان درباره صحبت‌های عسگری گفت: من در مورد چند چیز دیگر آنهم به خاطر مردم امروز باید حرف بزنم. برخی‌ها اعلام کردند که بعضی چیز‌ها را اطلاع نمی‌دهیم اما شما به بازی فولاد و پرسپولیس توجه کنید. حتی پس از این بازی عسگری تمام حرف‌های ما را تایید کردکه دستش درد نکند. ایشان در مورد چیدمان داوری حرف می‌زند ما هم گفتم در بازی حساس مقابل نفت و تراکتور که جهانبازی برای ما قضاوت کرده بود به گواه کارشناسان و شاهدان دو پنالتی در بازی با تراکتور برای ما گرفته نشد و خواستیم او را انتخاب نکنند.

وی افزود: قبل از بازی با فولاد اطلاعات لازم را دادیم و حتی شیرینی زنگ زد و نامه کتبی هم داد. ما به چیدمان داوری اعتراض داشتیم و گفتیم چرا داور در سه بازی حساس خارج از خانه ما مقابل مدعیان باید یکی باشد. قصد دخالت در کار داوران را نداریم اما طبق صحبت‌های آقای عسگری می‌گوییم که جهانبازی با توجه به اشتباه قبلی‌اش که تایید هم شد چطور براساس عملکردش داور بازی ما با فولاد بوده؟ به نظر شما آن هندی که جلوی چشم آقایان اتفاق افتاد و گرفته نشد نشانه چه چیزی بود. متاسفانه ایشان حرف‌های غیرفوتبالی و غیرواقعی می زنند و ما هم به خاطر همین از قبل گفتیم ایشان داور ما نباشد.

دایی با اشاره به پرونده قهرمانیدر موردمولایی گفت: متاسفانه ابهاماتی وجود دارد. چطور می شود داوری که گفته می شود پول گرفته ۸ ماه محروم شدهو مولایی به خاطر رفاقت و پیغامی که برده ۶ ماه محروم شده است؟ البته در رای اعلام شده مولایی واسطه است. واسطه موقعی پایش به این مسائل باز می‌شود که در پرونده نفع داشته باشد یا پولی در این بین گیرش بیاید که مولایی شامل این موضوع نمی‌شود. کسی دیگر پولش را گرفته و مولایی باید محروم شود.

وی افزود: برخی کارشناسان حقوقی نیز همه چیز را اشتباه می‌گیرند. این موضوع و پول‌های ردوبدل شده را که نهادهای امنیتی درآورده‌اند اصلا رشوه نبوده و فقط برای طلب گذشته‌ها بوده است. مولایی و ما بازپرس که نیستیم که ببینیم طلب برای چه کسیو کجا بوده است. ایشان گفته‌اند از راه آهن طلب دارم و آن هم از قبل بوده. پول را کسی دیگر گرفته کسی دیگر قولش را داده و از منابعی دیگر ردوبدل شده اما باید با توجه به اینکه اثبات شده کسی دیگر جوابش را بدهد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391