برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دایی، مربی‌ای که ستاره‌ها برایش مهم هستند

شنبه، ۱۴ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۵۸ — گل

اگر به نوع بازی پرسپولیس توجه کنید متوجه می‌شوید که عملکرد ستاره‌ها مهمتر از کارهای تاکتیکی در این تیم است.

علی دایی

علی دایی با پرسپولیس در صدر جدول لیگ برتر قرار دارد وبی‌تردید او پرمهره‌ترین تیم لیگ را در اختیار دارد و در هر بازی یک ستاره پرسپولیس کار پرسپولیس را در می‌آورد و ا گر به نوع بازی پرسپولیس توجه کنید متوجه می‌شوید که عملکرد ستاره‌ها مهمتر از کارهای تاکتیکی در این تیم است. حالا اگر یک بازی ستاره‌ای نباشد یا سایر ستاره‌ها خلاقیتی نشان ندهند حال اتفاقی می‌افتد که در بازی با نفت رخ داد. پرسپولیس تیمی آسیب‌پذیر نشان می‌دهد که روی هنر نیمکتش نتوانست برتری نسبت به نفت از خود نشان دهد.

در طول بازی کاملا یحیی گل‌محمدی دست دایی را خوانده بود و به خوبی توانست تیم برتر زمین باشد. دایی نشان داده است که برای موفقیتش در پرسپولیس به خلاقیت و عملکرد ستاره‌هایش به شدت نیاز دارد زیرا کمتر کار تاکتیکی از این تیم می‌بینیم. تنها نکته‌ای که در تیم دایی به خوبی دیده می‌شود ایناست که ۴ دفاع این تیم در حالت دفاعی ثابت هستند و رضا حقیقی و یا هافبک کناری او بایدحتما جلوی مدافعان را پوشش دهد و این کار باعث شده است تا پرسپولیس کمترین گل خورده را داشته باشد.

اما در فاز حمله پرسپولیس هر بازی به یک نوع و یک شکل و توسط خلاقیت یک ستاره به گل می‌رسد. دایی باید کم‌کم خودش را از وابستگی به ستاره‌ها تیمش کم کند زیرا همیشه در دوران مربیگری‌اش نمی‌تواند با ستاره کار کند. درست مثل شرایطی که قلعه‌نویی در استقلال دارد و او یاد گرفت که بدون ستاره‌ها باید نتیجه بگیرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391