برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دایی: من باید تصمیم می‌گرفتم و تشخیص دادم تیمم نیاز به تعویض ندارد!

شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۲۴ — قانون آنلاین

عالیشاه در دقیقه ۹۰ هم کارش را می‌کرد و سمت راست استقلال را کننترل کردیم که این به تلاش برمی‌گردد و من همه ابعاد را می‌بینم و وقتی بازیکنی که نتواند وظیفه‌اش را انجام بدهد تعویض می‌کنم. عالیشاه و حسینی و بقیه بازیکنان به نحو احسن کار کردند به طوریکه جناح راست استقلال را ندیدیم.

علی دایی

علی دایی پس از تساوی بدون گل مقابل استقلال در نشست خبری گفت: فکر می‌کنم امروز عدالت در فوتبال رعایت نشد و امروز خیلی بهتر از حریف بازی کردیم اما نتوانستیم پیروز شویم. همه کار کردیم مخصوصا در نیمه دوم در نیمه اول هم مالکیت توپ‌مان بیشتر بود با این همه استقلال در نیمه اول پا به پای ما آمد اما در نیمه دوم یک شانس یک درصدی هم روی دروازه ما نداشتند و به هیچ عنوان نتوانستند روی دروازه ما ایجاد خطر کنند متاسفانه بازیکنان ما در لحظه آخر که باید سانتر درست کنند یا ضربه درست بزنند این کار را نکردند. همیشه باید حسرت این بازی را بخوریم و از کناره‌ها و عمق خیلی خوب کار کردیم و شوت هم زدیم فوتبال همین است و به بازیکنانم خسته نباشید می‌گویم و برای داور هم در زندگی شخصی‌اش آرزوی موفقیت می‌کنم.

علی دایی در مورد درگیری پیام صادقیان با بازیکن استقلال گفت: این نظر شماست اما در فوتبال درگیری و اتفاق هست .در همان نیمه اول سیدجلال حسینی را زدند از روی صورت علی عسگری رد شدند. تیموریان در هر صحنه بازی در شکم داور بود و باید جایشان را باهم عوض می‌کردند و خیلی اتفاق‌ها افتاد اما با توجه به صحبت‌هایی که بین دو نیمه کردم استقلال را مثل کف دست می‌شناختیم و همه راه‌های نفوذش را بسته بودیم و کلا استقلال را خلع سلاح کردیم. در کار هجومی هم بازیکنانم خیلی خوب کار کردند هم بدشانس بودیم و هم در ضربات آخرمان باید دقت بیشتری می‌کردیم.

شهریار پرسپولیسی‌ها در مورد کار سخت پرسپولیس برای قهرمانی گفت: اصلا اینجوری نیست بعد از این بازی با تیم‌هایی بازی داریم که در رتبه‌های پایین جدول هستند. با فولاد، تراکتورسازی، نفت تهران بازی را انجام دادیم و فقط ۴ امتیاز فاصله داریم. در هفت هفته خیلی اتفاق‌ها ممکن است رخ بدهد نمی‌دانم شما چطور حساب می‌کنید که این حرف را می‌زنید و مطمئنا بهتر کار کنیم. شرایط تیم ما را در نظر نمی‌گیرید بحران بزرگی را رد کردیم و فقط بچه های ما می‌تواننند از این بحران عبور کنند و شایستگی قهرمانی در لیگ را دارند.

سرمربی پرسپولیس در مورد تغییر تاکتیکی این تیم و دلیل تعویض نکردن عالیشاه،گفت: از نظر فنی بهترین نفر من هستم که باید نظر بدهم و مطمئنم که تیمم خوب کار کرده که نیازی به تعویض نداشتیم عالیشاه در دقیقه ۹۰ هم کارش را می‌کرد و سمت راست استقلال را کننترل کردیم که این به تلاش برمی‌گردد و من همه ابعاد را می‌بینم و وقتی بازیکنی که نتواند وظیفه‌اش را انجام بدهد تعویض می‌کنم. عالیشاه و حسینی و بقیه بازیکنان به نحو احسن کار کردند به طوریکه جناح راست استقلال را ندیدیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391