برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دفاع سرسختانه از محسن قهرمانی

شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۴۴ — ایسنا

رئیس هیئت فوتبال خراسان رضوی از عملکرد کمیته انضباطی در پرونده محسن قهرمانی انتقاد کرد.

محسن قهرمانی

محمد جهانی‌فر ، با اشاره به شرایط بحرانی محسن قهرمانی طی چند ماه گذشته، اظهار کرد: حتی اگر مسئولان مربوطه نسبت به این تخلف یقین هم داشتند نباید در این مدت آن را رسانه‌ای می‌کردند و با آبروی این قهرمان و جامعه داوری و استان خراسان رضوی بازی می‌کردند.

وی افزود: طی دو، سه ماه گذشته گمانه‌زنی‌های متفاوتی در مورد محسن قهرمانی مطرح می‌شد و افکار عمومی طی این مدت مغشوش شد؛ مسئولان می‌توانستند کمتر این مسئله را بازتاب دهند تا جو کمی آرام شود و قهرمانی نیز از حالت بحرانی خارج شود و بعد به این مسئله بپردازند.

وی در رابطه با راهکار جدی در برابر به وجود نیامدن چنین معضلاتی در جامعه ورزشی، تصریح کرد: باید از ابتدا مراقب رفتار افراد باشیم، با دادن تذکر به افراد، اجازه ندهیم که کار تا این حد پیش برود.

رئیس هیئت فوتبال خراسان رضوی تاکید کرد: باید سیستم‌های نظارتی قوی و دارای ساختار بازتولید شود و از پیش آمدن چنین وقایعی در جامعه ورزشی خودداری کنند چنانچه که چنین ابهاماتی در مورد افرادی دیگر در سال‌های پیش زده شد اما با لابی‌های افراد شناخته شده در فوتبال این قضایا جمع و جور شد.

وی عنوان کرد: محسن قهرمانی در جایگاه خود زحمت‌های زیادی را کشیده و از نوجوانی در حوزه ورزش سختی بسیاری را متحمل شده است، اکنون برای چنین مقداری پول به نظر نمی‌رسد که زورد قضاوت کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391