برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دهمیانی: کمیته انضباطی از دایی نمی‌ترسد

دوشنبه، ۲۳ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۰۵ — فارس

عضو کمیته انضباطی فدارسیون فوتبال گفت: از علی دایی نمی‌ترسیم و به کسی هم بدهکار نیستیم.

علی دایی

عنایت‌الله دهمیانی در مورد اینکه برخی منتقدین مدعی هستند رأی کمیته انضباطی در مورد محسن قهرمانی بر اساس مصلحت‌اندیشی و تأثیرپذیری صادر شده و به دلیل ترس از دایی با او برخوردی صورت نگرفته است، گفت: چنین دیدگاهی در واقع اهانت به کمیته انضباطی است. اینکه بگویند بر اساس مصلحت‌اندیشی رأی داده‌ایم نظر درستی نیست ما نه به کسی بدهکاریم، نه از کسی می‌ترسیم و نه کسانی که اینگونه اظهارنظر می‌کنند را به حساب می‌آوریم.

وی ادامه داد: محتویات پرونده باعث شد که جار و جنجال فراوانی بپا شود و برخی از کاه کوه بسازند اما وقتی مراجع نظارتی تحقیقات لازم را به عمل آوردند و بررسی‌ها انجام شد، چکیده پرونده مشخص شد و ما بر اساس آن رأی دادیم.

عضو کمیته انضباطی با دفاع از رأی این کمیته در مورد پرونده قهرمانی عنوان کرد:‌ رأی ما عین حق و به درستی بوده است و بر اساس آنچه اتفاق افتاده رأی داده‌ایم. نمی‌گویم آیه نعوذبالله نازل کرده‌ایم، ممکن است در کار ما هم اشکال باشد و به همین خاطر هم حق تجدید نظر در نظر گرفته شده است و معترضان می‌توانند به آن اعتراض کنند.

دهمیانی تصریح کرد: مطمئن باشید کمیته انضباطی حرف هیچ احدالناسی را گوش نمی‌کند و تأثیرپذیر نبوده است ما نه از علی دایی و نه از هیچکس دیگری نمی‌ترسیم و بدهکار کسی هم نیستیم. شاید حرف کسی را گوش کنیم تا ببینیم چه می‌گوید اما اینکه بخواهیم تأثیرپذیر باشیم، اینگونه نیست.

دهمیانی در مورد اینکه محسن قهرمانی گفته است او قربانی یک باندبازی گسترده شده است، گفت: خداوند به انسان عقل داده که چراغ راهش باشد و در چاله و چاه نیافتد. به قول ایشان که گفته برنامه‌ریزی شده تا قربانی شود باید بگویم او می‌توانست از عقلش به گونه‌ای استفاده کند که مثل یک بره او را مسلخ نبرند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391