برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دهنوی: هنوز نمی دانم محرومم یا نه

یکشنبه، ۱ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۱۱ — گل

این مربوط به شکایت تراکتورسازی است.آنها ۵۸ میلیون تومان به حساب من پول ریخته بودند که زیاد از حد بوده و من هم این را قبول دارم

قاسم دهنوی بلاتکلیف ترین بازیکن پرسپولیس است چرا که بعد از اینکه دو بازی را به خاطر محرومیتاز دست داد در فاصله دو روز تابازی بعدی تیمش هم نمی داند که می توانددر انزلی به میدان برود یا نه. با دهنوی که تماس می گیریم بعد از پایان تمرین در یکی از بزرگراه های تهران در حال رانندگی است.از شماره ۵ قرمزها درباره محرومیتش می پرسیم که می گوید:«به خدا نمی دانم .الان سر تمرینبودیم.باید با آقای شیرینی تماس بگیرمتا ببینم چه شده.» وی ادامه می دهد:«متاسفانه ایشان سر تمرین نبوداما باید هر طور شده پیدایش کنم تا ببینم می توانم به انزلی بروم یا نه.دیروز هم با آقای دایی درباره محرومیتم حرف زدم که ایشان به آقای شیرینیگفتند مساله را پیگیری کند.» از دهنوی درباره محرومیتش می پرسیم و اینکه پول جریمه ای که باید به سپاهان پرداخت می شده پرداخت شده است که می گوید:«نه اصلا این محرومیت ربطی به سپاهان ندارد.این مربوط به شکایتتراکتورسازی است.آنها ۵۸ میلیون تومان به حساب من پول ریخته بودند که زیاد از حد بوده و من هم این را قبول دارم اما این پول را خرج کردم .نمی دانم چطور است برخی باشگاه‌ها پول نمی دهندو بعضی‌ها هم زیادی می دهند.من گفتم به محض اینکه از پرسپولیس پول بگیرم پول تان را می دهم اما فعلا مرحوم شده امو ظاهرا تا زمانی که این پول پرداخت نشود محرومیتم برقرار است.» پس با این حساب پول سپاهان پرداخت شده؟دهنوی می گوید:«باور کنید از این هم خبر ندارم!» وی می گوید:«فعلا نمی دانم چه اتفاقی می ایفتد.شاید با تیم به انزلی رفتم و دوباره در رختکن گفتند محرومی.» از بازیکن پرسپولیس می پرسیمچرا در این چند هفته اینقدر از گود بیرون رفته کهبعد از نیمکت نشینی حالا محروم شده و کسی هم کارش را پیگیری نمی کند.دهنوی با کمی مکث جواب می دهد:«امسال سال ... نمی دانم چه بگویم،درست می شود.ما هم بالایش را دیده ایم هم پائینش را.» اما مساله بازی نکردن:«نمی دانم این را باید از سرمربی بپرسید.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391