برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دلفکار: مشکلات مالی تراکتور را به بن‌بست نمی‌رساند

چهارشنبه، ۴ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۰:۴۵ — فارس

عضو هیئت مدیره باشگاه تراکتورسازی گفت: هزینه‌های تراکتورسازی امسال نیز همانند سال گذشته است و هزینه‌های مالی ما بیشتر از سال قبل نیست

محمد جواد دلفکار ، در مورد وضعیت باشگاه تراکتورسازی اگفت: اخیرا جلسه‌ای با استاندار آذربایجان شرقی داشتیم و بحث‌هایی را در مورد باشگاه تراکتورسازی مطرح کردیم. در خواست داشتیم بخشی از سهام باشگاه به شهرداری واگذار شود و در هر دوره‌ای شهردار تبریز یکی از اعضای هیئت مدیره باشگاه باشد. استاندار قول قطعی داده تا در بخشی از مشکلات مالی به یاری ما بیاید. در این جلسه من، حمید زینی‌زاده و استاندار حضور داشتیم و آنها قول حمایت دادند.

وی در مورد مشکلات مالی یادآور شد: مشکلات مالی همواره تیم‌ها را دچار مشکل می‌کند اخیرا پولی به بازیکنان تزریق شده اما همچنان مسائل مالی گریبانگیر باشگاه‌ها است وضعیت ما به این شکل نیست که به خاطر مشکلات مالی به بن‌بست می‌رسیم و هیچ پولی نداشته باشیم. به هر حال در جلسات خود در پی رفع این مسئله هستیم تا بتوانیم وضعیت بهتری پیدا کنیم.

دلفکار در مورد اینکه گفته می‌شود تراکتورسازی امسال سنگین بسته شده و هزینه‌ها بیشتر از بودجه این باشگاه خواهد بود، خاطرنشان کرد: ما در تیم‌‌مان همانطور که بازیکنان گرانقیمت مثل علی کریمی و کریم انصاری‌فرد داریم بازیکنان ارزان قیمیت نیز خریداری کردیم. این مسئله تعادل را در تیم به وحود آورده استهزینه‌های ما مثل سال‌های قبل بوده و تفاوت چندانی با گذشته نداریم.

وی تاکید کرد: بنده بارها اعلام کردم هزینه‌ها در فوتبال بسیار زیاد است و این شرایط کمی از انصاف و عدالت دور است. باید چاره‌ای برای این مشکل بیندیشیم امیدوارم با تصمیماتی که می‌گیریم و حمایت‌هایی که انجام می‌شود بتوانیم پیروزی و نشاط را به جوانان استان تزریق کنیم و مردم خوشحال شوند. روز گذشته بازی ما به تساوی رسید اما از این مسئله نگران نیستیم و در دیدارهای آینده بتوانیم این نتایج را جبران کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391