برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دربی؛ چالش جدید پرسپولیس با تیم زیر ۲۲ سال

جمعه، ۶ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۵۱ — تسنیم

با اعلام تاریخ دیدار برگشت پرسپولیس و استقلال و همزمانی آن با مسابقات قهرمانی آسیا در رده زیر ۲۲ سال چالش جدیدی بین این دو تیم به وجود آمده است.

تیم پرسپولیس

مهدی تاج رئیس سازمان لیگ امروز اعلام کرد که دربی پایتخت ۲۷ دی برگزار می‌شود. این در حالی است که با توجه به حضور تیم زیر ۲۲ سال در مسابقات قهرمانی آسیا چالشی جدید پیش‌روی این تیم و البته پرسپولیس قرار خواهد گرفت.

پرسپولیس دو نماینده در تیم زیر ۲۲ سال دارد؛ پیام صادقیان و محسن مسلمان که این روزها جزو ارکان اصلی پرسپولیس و عصای دست دایی محسوب می‌شوند. مسابقات زیر ۲۲ سال از ۲۲ دی آغاز می‌شود و مرحله گروهی آن ۲۶ به پایان می‌رسد. شاگردان منصوریان حتی اگر نتوانند به مرحله بعد صعود کنند تا یک روز قبل از دربی درگیر مسابقات هستند و این یعنی اینکه اگر صادقیان و مسلمان به عمان بروند، غایب بازی با استقلال خواهند بود.

حال باید دید آیا دایی حاضر است دو بازیکن تاثیرگذار تیمش را به تیم زیر ۲۲ سال بدهد و در غیاب آنها برابر استقلال صف‌آرایی کند. از ظواهر امر چنین برمی‌آید که پاسخ این سوال منفی است چرا که دایی برای دو بازی پیش‌روی تیم ۲۲ سال برابر کره‌جنوبی که ۸ و ۱۳ دی برگزار می‌شود به دوبازیکن تیمش گفته پس از بازی اول به تهران بیایند تا پرسپولیس را در بازی جمعه آینده با نفت تهران همراهی کنند. باید دید سرانجام این کلاف سردرگم چه می‌شود و آیا تیم زیر ۲۲ سال و باشگاه‌ها به تعامل لازم می‌رسند یا خیر.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391