برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دوستی: بهتر بود تیم ما به جای زیر ۲۲ سال به عمان می‌رفت

شنبه، ۱۴ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۵۴ — فارس

سرمربی تیم ملی جوانان گفت: من هم اعتقاد دارم اگر تیم ما در رقابت‌های قهرمانی آسیا در عمان حضور پیدا می‌کرد بسیار بهتر بود.

علی دوستی مهر

علی دوستی در مورد حضور تیم ملی جوانان در تورنمنت جام جهانی کوچک روسیه گفت: این مسابقات هر ساله در روسیه برگزار می‌شود و به جام جهانی کوچک معروف است. سال به سال کیفیت بازی‌ها بالاتر می‌رود و مشاهده می‌کنیم تیم‌های پرقدرتی در این مسابقات حضور دارند.

وی افزود: تیم‌هایی که آماده جام جهانی می‌شوند یا قصد دارند مجوز حضور در این بازی‌ها را بگیرند در این تورنمنت شرکت می‌کنند و نشان می‌دهد که چقدر کیفیت این رقابت‌ها بالا است.

دوستی در مورد حریفان ایران و دیدار با فنلاند، بلاروس و اسلواکی خاطر نشان کرد: در این رقابت‌ها ۱۴ تیم از اروپا و تنها ایران و ژاپن از آسیا حضور دارند که این نشان‌دهنده تنوع سبک‌های فوتبالی در این رقابت‌ها است که تیم‌ها هم از لحاظ فیزیکی و هم از لحاظ تاکتیکی با هم متفاوت است. شرایط بسیار خوبی است. ما ۵بازی انجام می‌دهیم که می‌تواند اثرگذار باشد و بسیاری از مشکلات ما را برطرف کند. این دیدارها در ساختار تیم ملی برای رقابت‌های پیش رو نقش مفیدی دارد. با توجه به نظم و انضباط تیم ملی و سبک فوتبالی که ارائه می‌کنیم هر سال به این رقابت‌ها دعوت می‌شویم.

سرمربی تیم ملی جوانان ایران در مورد اینکه بازیکنان تیم ملی جوانان در رقابت‌های مقدماتی قهرمانی آسیا که در کرمان برگزار شد به همراه بازیکنان تیم ملی نوجوانان در جام جهانی امارات استخوان‌بندی تیم ملی را برای رقابت‌های قهرمانی آسیا در میانمار تشکیل می‌دهند، اظهار داشت: البته زمان زیادی تا رقابت‌های قهرمانی آسیا در میانمار وقت باقی است و افراد دیگری می‌توانند به این تیم بپیوندند البته درست است استخوان‌بندی ما را بازیکنان تیم ملی جوانان در رقابت‌های مقدماتی قهرمانی آسیا در کرمان و بازیکنان تیم ملی نوجوانان در جام جهانی امارات تشکیل می‌دهند اما با توجه به استعدادهای زیادی که در ایران و زیر نظر مربیان پرورش پیدا می‌کنند سایر بازیکنان نیز مورد ارزیابی قرار می‌گیرند.

وی در مورد عملکرد ماهان بغدادی، بازیکن ایرانی حاضر در سوئد خاطر نشان کرد: خلی زود است که بخواهیم در مورد این بازیکن نظر بدهیم. او نشان داده مایه فوتبال را دارد و می‌تواند بازیکن خوبی شود اما بعد از گذشت ۴ مسابقه آینده می‌توانیم در مورد او نظر بدهیم.

دوستی در مورد اینکه گفته می‌شود قرار است از بازیکنان دو رگه و دو ملیتی تست بگیرند، اظهار داشت: ما اعلام کردیم در هر جای دنیا بازیکنی با نام ایران و اسم ایرانی وجود دارد خود را معرفی کند و پس از اینکه این تعداد به ۲۵ نفر یا بیشتر رسید همه آنها را جمع کنیم و تست بگیریم تا نفرات برتر که می‌توانند به تیم ملی کمک کنند انتخاب شوند.

وی در پاسخ به این سؤال که خیلی‌ها اعتقاد دارند بهتر بود تیم ملی زیر ۱۹ سال که می‌تواند در المپیک ۲۰۱۶ شرکت کند به رقابت‌های قهرمانی آسیا در عمان برود و در این صورت این مشکلات اخیر به وجود نمی‌آمد و آیا او نیز چنین اعتقادی دارد، گفت: همه دنیا این کار را انجام می‌دهند و روی بازیکنان خود سرمایه‌گذاری و آینده‌نگری می‌کنند به همین خاطر اغلب تیم‌ها، تیم دوم خود را به این رقابت‌ها می‌فرستند. خیلی خوب می‌شد اگر بستر را برای حضور تیم ما در این رقابت‌ها فراهم می‌کردند در این صورت بازیکنان ما پخته‌تر می‌شدند. شاید نتیجه حضور در این رقابت‌ها قهرمانی و نتیجه خوبی نبود اما فرصت خوبی در اختیار داشتیم تا بتوانیم تیممان را باتجربه‌تر و قوی‌تر کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391