برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عنایتی:ما همیشه کارهای عجیب غریب انجام می دهیم

چهارشنبه، ۴ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۵۳ — گل

ما تلاش خودمان را می کنیم تا این تیم را در لیگ نگه داریم و بعد از آن این مدیران هستند که باید تصمیم بگیرند این تیم را می خواهند چه کار کنند

رضا عنایتی

کاپیتان گلزن و باتجربه صبا در بازی با گسترش یکی از خوبهای میدان بود.صبایی‌ها توانستند گسترش را در تبریز شکست دهند،در همین رابطه رضا عنایتی به سایت گل می گوید:ما توانستیم بازی را ببریم اگرچه خیلی‌ها این انتظار را نداشتن در واقع ما همیشه کارهای عجیب و غریب انجام می دهیم تا نشان بدهیم توانایی بالایی داریم و فقط شرایط بد مالی بعضاً باعث می شود که نتوانیم به هدفمان برسیم.

وی در ادامه در رابطه با شرایط مالی صبا می گوید:خوشبختانه بخشی از پولهای ما را دادند و ما منتظر هستیم تا در ادامه ببینیم چه می شود چرا که هنوز بخشی از قرارداد خود را نگرفته ایم و ما منتظر هستیم تا مدیران صبا یاری کنند. عنایتی در پایان در مورد ماندن صبا در لیگ می گوید:ما تلاش خودمان را می کنیم تا این تیم را در لیگ نگه داریم و بعد از آن این مدیران هستند که باید تصمیم بگیرند این تیم را می خواهند چه کار کنند اما صبا تیم خوبی است و حیف است که در لیگ نباشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391