برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اسکوچیچ: شاید فردا ا یک شوت برای برنده شدن نیاز داشته باشیم

شنبه، ۷ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۲۹ — اوج نیوز

سرمربی تیم ملوان گفت:استقلال را آنالیز کردیم و نقاط ضعف و قوت شان را می دانیم.

دراگان اسکوچیچ

دراگان اسکوچیچ در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل استقلال در جام حذفی عنوان کرد:ما استقلال را می شناسیم و می دانیم باشگاه بزرگی است.تیم من هم می خواهد در جام حذفی صعود کند و این مسابقات شانس بزرگی برای ماست.

وی درباره غایبان تیمش در این مسابقه گفت:فشنگچی بازیکن مصدوم ماست.او یکی از بهترین بازیکنان ملوان است و خلا این بازیکن را حس می کنیم.سایر بازیکنان آماده هستند.

سرمربی ملوان درباره اینکه چه شانسی برای تیمش در بازی مقابل استقلال قائل است اظهار داشت:نمی توانم حدسی درباره شانس مان برای جام حذفی بزنم اما در این مسابقات هر اتفاقی می افتد.

وی درباره مشکلات استقلال برای این بازی گفت:من درباره مشکلات استقلال تمرکز نمی کنم و به تیم خودم فکر می کنم.همه ما مشکل داریم ولی مشکلات مان متفاوت است.

سرمربی ملوان درباره بحث میان باشگاهها و تیم ملی اظهار داشت:در این باره روزهای فیفا وجود دارد و همه باید آن را رعایت کنند.چند ماه پیش خودمان این مشکل را داشتیم.در لیگ ایران بازی داشتیم اما پاشنکو برای مسابقه تیم کشورش رفته بود.ما بازی مان را انجام دادیم و کسی سوال نکرد آیا ملوان مشکل دارد یا نه.قوانینی وجود دارد که باشگاه چه زمانی می تواند بازیکن بدهد یا ندهد.

وی درباره نقاط ضعف و قوت استقلال اظهار داشت:همه باشگاهها نقاط ضعف و قوت خودشان را دارند.استقلال را آنالیز کردیم و نقاط ضعف و قوت شان را می دانیم.

سرمربی ملوان درباره اینکه آیا تیمش می تواند استقلال را شکست بدهد یا نه گفت:چرا که نه،می توانیم ببریم.

اسکوچیچ درباره کیفیت بازی با تیمی مثل استقلال گفت:اگر قرار است با دو دقیقه بازی کردن ببریم این کافی است و مشکلی با آن نداریم.به طور طبیعی سخت است تیمی ۹۰ دقیقه در سطح بالا بازی کند.شاید فردا یک شوت برای برنده شدن نیاز داشته باشیم.یا خلاقیت یک بازیکن را بخواهیم.وقتی استقلال می تواند با ۱۰ دقیقه بازی کردن نتیجه را به نفع خودشان رقم بزند یعنی تیم با کیفیتی است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391