برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

استقلال برای قهرمانی ۱۴ امتیاز می‌خواهد

دوشنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۲، ساعت ۲۰:۱۷ — گل

اینکه هیچ تیمی به عنوان دوم بیش از ۵۸ امتیاز نگرفته که ثابت می‌کند فقط تیم‌هایی که بیش از ۵۸ گرفته‌اند ( حداقل ۵۹) قهرمان شده‌اند

تیم استقلال

از سال ۱۳۷۴ برای هر برد در مسابقات لیگ باشگاه‌های کشور ۳ امتیاز در نظر گرفته می‌شود. این نکته را به این دلیل عنوان کرده‌ایم که مقایسه‌ای کاملا و منطقی بین تمامی ادواری که لیگ فوتبال ما ۱۶ تیمی بوده و برای هر برد ۳ امتیاز در نظر گرفته می‌شد داشته باشیم. تاریخ فوتبال ما و لیگ‌هایمان بر این امر دلالت دارند که بر لیگ‌های ۳۰ هفته‌ای ( ۱۶ تیمی) هر تیمی به امتیاز ۵۰ برسد قهرمان می‌شود.

البته در فوتبال ما لیگ سال ۷۴ را پرسپولیس با ۵۷ امتیاز فتح‌ کرد و به ترتیب در سایر لیگ‌های ۱۶ تیم و ۳ امتیازی پرسپولیس ۷۵ با ۵۹ امتیاز، استقلال ۷۶ با ۵۸ امتیاز، پرسپولیس ۷۷ با ۶۵ امتیاز، فولاد ۸۳ با ۶۴ امتیاز، استقلال ۸۴ با ۵۹ امتیاز و سایپای ۸۵ با ۵۶ امتیاز قهرمان شده‌اند. آنچه مسجل است اینکه هیچ تیمی به عنوان دوم بیش از ۵۸ امتیاز نگرفته که ثابت می‌کند فقط تیم‌هایی که بیش از ۵۸ گرفته‌اند ( حداقل ۵۹) قهرمان شده‌اند و با این معیار استقلال با ۱۴ امتیاز می‌تواند قهرمان لیگ برتر شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391