برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

استقلال سه میلیون جریمه شد

دوشنبه، ۱۶ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۳۲ — اوج نیوز

کمیته انضباطی احکامش را درباره پرونده های موجود اعلام کرد.

تیم استقلال

به نقل از سایت فدراسیون فوتبال،این احکام به شرح زیر است:استقلال سه میلیون تومان جریمه شددر بازی تیم های استقلال تهران و داماش گیلان در هفته بیستم لیگ برتر که سوم دی ماه ۹۲ انجام شد، تماشاگران استقلال مرتکب تخلفاتی شدند که بر همین اساس باشگاه استقلال به پرداخت ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

رای صادره قطعی است.

ملوان انزلی سه بر صفر بازنده شددر رقابتهای لیگ برتر فوتبال ساحلی و در دیدار سوم دی ماه تیم های ویژن تهران و ملوان انزلی که سوم دی ماه ۹۲ قرار بود برگزار شود، ملوان انزلی بدون عذرموجه از حضور در میدان خودداری کرد و مراتب توسط داور و سایر عوامل ذیربط صورت جلسه شد. به همین دلیل تیم ملوان سه بر صفر بازنده و به پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. رای صادره قطعی است.آرای تیم های غایب در جام حذفی بانواندر رقابتهای جام حذفی بانوان برخی تیم‌ها در مسابقاتشان حاضر نشده اند و کمیته انضباطی درباره این تیم‌ها احکام قطعی صادر کرده است.

تیم خرم بید در مقابل تیم نگاردژ شیراز حاضر نشده است، تیم فیروزآباد فارس هم در مقابل تیم پاس همدان حاضر به انجام مسابقه نشده، تیم سیستان و بلوچستان هم در مقابل تیم ملوان انزلی حاضر نشده و تیم استقلال تهران هم در بازی مقابل تیم هیات فوتبال گرگان به زمین مسابقه نرفته است. همه تیم های مذکور بدون عذرموجه از حضور در میدان خودداری کرده اند و مراتب توسط داور و سایر عوامل ذیربط صورت جلسه شده است، بر همین اساس کمیته انضباطی تیم های غایب را به سه بر صفر بازنده و آنها را به پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم می کند.

شهرداری سیرجان شش بر صفر بازنده شددر رقابتهای لیگ برتر فوتبال بانوان و در بازی تیم های شهرداری سیرجان و شهرداری بم در سیرجان که پنجم دی ماه انجام می شد، تیم شهرداری سیرجان در نیمه اول با نتیجه شش بر صفر از حریفش عقب بود که به علت شش نفره شدن تیم شهرداری سیرجان بازی ادامه نیافت و مراتب توسط داور و سایر عوامل ذیربط صورتجلسه شد و در نهایت کمیته انضباطی اعلام کرد که تیم شهرداری سیرجان شش بر صفر بازنده می شود. رای صادره قطعی است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391