برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تصویب واگذاری استقلال و پرسپولیس

دوشنبه، ۲۳ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۱۳ — گل

مصوبه واگذاری باشگاه های دولتی و شبه دولتی از جمله پرسپولیس و استقلال از طریق مزایده به بخش خصوصی در کمیسیون تلفیق تصویب شد.

واگذاری پرسپولیس و استقلال از طریق مزایده درکمیسیون تلفیق تصویب شد. رییس فراکسیون ورزش و جوانان اعلام کرد: مصوبه واگذاری باشگاه های دولتی و شبه دولتی از جمله پرسپولیس و استقلال از طریق مزایده به بخش خصوصی در کمیسیون تلفیق تصویب شد.مقداد نجف نژاد با اشاره به کاهش بودجه وزارت ورزش وجوانان در سال ۱۳۹۳و وجود طرح های نیمه تمام گفت: به همین منظور مصوبه اختصاص یک درصد از بودجه سازمان ها،وزارتخانه‌ها و شرکت های دولتی به ورزش درکمیسیون بودجه و سایر کمیسونهای مجلس مطرح است.وی با بیان اینکه البته موضوع اختصاص این یک درصد در گذشته هم مطرح بوده است، افزود: در ردیف بودجه سال ۹۳کل کشور تبصره ای آمده که شرایط را برای تسهیل این امر فراهم کرده است و در صورتیکه این پیشنهاد به تصویب برسدتحول جدیدی در اتمام طرح های نیمه تمام ایجاد خواهد شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391