برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

طعنه مربیان به مهاجمان تیم استقلال

دوشنبه، ۹ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۳۲ — باشگاه خبرنگاران

مربیان تیم استقلال نتوانستند مهاجمان تیم را آماده گلزنی کنند به همین دلیل به خط حمله آبی‌ها در این خصوص طعنه زدند.

تیم صبای قم و تیم استقلال

مربیان تیم استقلال از عملکرد و شرایط بازیکنان خود در خط حمله رضایت ندارند و این موضوع عامل این است که وضعیت برای‌ آنها متفاوت پیش برود، زیرا مهاجمان تیم استقلال یا از روی نیمکت استقلال را همراهی می‌کنند و یا در ترکیب به میدان می‌روند اما امیرقلعه‌نوعی پس از عدم موفقیت آنها از ترکیب استقلال خارج می‌شوند.

تیم صبای قم و تیم استقلال

گفتنی است، اعضای خط حمله تیم استقلال، با مشکل گلزنی روبه‌رو شدند و چند دیداری است که نتوانستند نظر مثبت مربیان تیم را به خود جلب کنند.

از طرفی اعلام شده است که مربیان تیم استقلال به مهاجمان تیم طعنه زدند و اعلام کردند که خط حمله باید در خط دفاعی حاضر شوند و در کارهای دفاعی تیم را همراهی کنند و به جای‌ آنها اعضای خط دفاعی استقلال در خط حمله آبی‌ها را همراهی کنند تا استقلال به نتایج درخور توجه و مثبتی دست پیدا کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391