برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اعتراض پرسپولیس به برنامه ریزی فدراسیون و سازمان لیگ

چهارشنبه، ۴ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۴۳ — باشگاه خبرنگاران

فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ دریک حرکت عجیب بازی‌های هفته ۲۱ لیگ برتر را همزمان با بازی دوستانه دوم تیم زیر ۲۲ سال برگزار خواهد کرد واین مسئله با اعتراض باشگاه پرسپولیس روبرو شده است.

تیم پرسپولیس

تیم زیر۲۲ سال ایران در حالی روز جمعه یک بازی دوستانه را در کیش برگزار خواهد کرد که در همین روز سه بازی رقابت‌های لیگ برتر برگزار می‌شود.
یکی از بازی‌های این روز بین پرسپولیس و نفت تهران برگزار خواهد شد.

تیم پرسپولیس در حال حاضر با حذف عالیشاه مصدوم و امیرعابدزاده، صادقیان و مسلمان را در تیم زیر ۲۲ سال دارد، در حالی که سه بازیکن نفت در این تیم عضو هستند.

طبق قوانین فوتبال ایران، حق در اختیار داشتن بازیکنان برای بازی‌های رسمی توسط باشگاه‌ها، که مورد تایید و تاکید فیفا است نادیده گرفته شده است.

در حال حاضر، شرایط موجود اینگونه خواهد بود که نفت تهران به دلیل حضور سه بازیکنش در تیم ملی می‌تواند آن‌ها را برای بازی در مقابل پرسپولیس در اختیار داشته باشد اما پرسپولیس نخواهد توانست از دو ملی پوش خود استفاده کند، البته بعید به نظر می‌رسد علیرضا منصوریان خواهان چنین تقابلی با دایی باشد اما از سوی دیگر خبر می‌رسد که باشگاه پرسپولیس و علی دایی با این شرایط برای استفاده از حق طبیعی خود ملی پوشان خود را فرا بخوانند و حتی حضور آن‌ها در سایر تمرینات تیم ملی هم با مشکل روبه رو شود.

پرسپولیس از ابتدای این فصل بارها در تمرینات آماده سازی خود تعداد زیادی بازیکن ملی پوش غایب داشته است که بعضی از آن‌ها در تیم زیر ۲۲ سال حاضر بودند ولی با این وجود همکاری لازم انجام شده بود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391