برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عزتی :همه فهمیدند ما از پرسپولیس بهتریم

شنبه، ۱۴ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۰۱ — گل

همه بازی را دیدند و فکر می‌کنم به همه ثابت شد که ما بهتر از پرسپولیس بودیم و واقعا نمی‌دانم که چطور شد که پرسپولیس در این بازی نباخت

علی عزتی کاپیتان تیم نفت تیمش را، تیم برتر بازی با پرسپولیس می‌داند و معتقد است که پرسپولیس فقط به خاطر شانس توانست یک امتیاز را از این بازی بگیرد. او اعتقاد دارد که نفت به مراتب شایسته‌تر از هر تیمی برای قهرمانی در لیگ برتر است. هافبک جوان نفت دوست دارد کادرفنی تیم ملی او را هم ببیند.

نظرت را در مورد بازی با پرسپولیس بگو؟

همه بازی را دیدند و فکر می‌کنم به همه ثابت شد که ما بهتر از پرسپولیس بودیم و واقعا نمی‌دانم که چطور شد که پرسپولیس در این بازی نباخت. فقط این را می‌توانم پای شانسی که این تیم دارد بگذارم چون غیر از شانس هر طور دیگری می‌خواستند امتیاز دهند باید ما برنده بازی می‌شدیم. پرسپولیس کاملا در اختیار ما بود و به خوبی می‌دانستیم که در این بازی چه کنیم. همه کار کردیم حتی گل هم زدیم اما به خاطر یک اشتباه گلمان قبول نشد. در هر حال مهم این بود که همه فهمیدند ما بهتر از پرسپولیس هستیم.

چقدر فکر می‌کنی بتوانی قهرمان لیگ شوی؟

تا همین الان هم ما عملکرد خیلی خوبی داشتیم و وقتی در بازیمقابل پرسپولیس خیلی بهتر از آنها بازی می‌کنیم یعنی شایستگی بیشتری برای قهرمانی داریم. اما همه چیز برای قهرمانی به خوب بازی کردن مربوط نمی‌شود. نکات دیگری هم می‌خواهد که شاید ما آنها را نداشته باشیم. چیزی که باید بگویماین است که یحیی گل‌محمدی مربی خیلی خوبی است و ما اگر جلوی پرسپولیس کاملا برتر از آنها بودیم فقط به خاطر ایده‌هایی بود که آقایحیی داشت.

پرسپولیس را چطور دیدی؟

پرسپولیس در این بازی اصلا سرتر از ما نبود و ما برتری کامل نسبت به این تیم داشتیم و باید بازی را می‌بردیم آنها با کمی شانس توانستند یک امتیاز را بگیرند. ما به خوبی نقاط ضعف این تیم را می‌دانستیم و تصور نمی‌کنم هیچ تیمی به اندازه ما توانسته بود پرسپولیس را تحت فشار قرار دهد و یا اذیت کند.

اکنون که نفت بالای جدول است فکر می کنی بازیکنی از تیم شما شانس حضور در تیم ملی را داشته باشد؟

واقعا بازیکنان شایسته‌ای در تیم هستند که می‌توانند در اردوی تیم ملی حضور داشته باشند. اما نمی‌دانم که در افکار مربی تیم ملی بازیکنی از نفت هست یا نه. همین پرسپولیس که ما خیلی راحت آنها را تحت فشار قرار دادیم چندین بازیکن ملی‌پوش دارد اما ما به راحتی توانستیم همین تیم با همین نفرات را تحت فشار قرار دهیم. به نظر من بازیکنان نفت شایسته حضور در اردوی تیم ملی هستند.

برای خودت چقدر شانس قائل هستی؟

شانس من دست مربیان تیم ملی است آنها باید بیایند ببینند و نظر دهند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391