برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فتح الله زاده: خودم به برهانی گفتم به کلمن لگد بزند!

سه‌شنبه، ۱۷ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۱۰ — خبرآنلاین

علی فتح الله زاده می گوید رویانیان هم اگر تیمش را به آسیا برده بود حتما اسپانسر‌ها به او پول می دادند.

علی فتح الله زاده مدیرعامل استقلال می گوید رقیبش در پرسپولیس نباید از این ناراحت باشد که شهرداری تهران اسپانسر این تیم شده است. او از تیمش سخن گفته هم از تیم رقیب. البته سعی کرده پاسخ هایی داشته باشد به گفته های محمد رویانیان.

آقای رویانیان شاکی است و می گوید چرا شهرداری به شما پول داده و به پرسپولیس نمی دهد؟

اولا که شهرداری به ما پول نداده . آنها با ما قرارداد بستند و اسپانسر ما شده اند. نمی بینید اسم «بانک شهر» را روی شانه های مان زدیم؟ تازه مگر آنها همین بانک شهر اسپانسرشان نبود؟ مگر ورزشگاه امام رضا را شهرداری به پرسپولیس نداد؟ اصلا همین جشن دو شب پیش شان را هم که مجانی در برج میلاد برگزار کردند. این‌ها همه کمک است دیگر.

اما الان شما در این بی پولی قرارداد مهمی بستید.

بله ما دو میلیارد از این قرارداد پول گرفتیم. یک میلیارد برای بازی های لیگ و یک میلیارد هم برای بازی های آسیایی مان. تازه مگر بانک گردشگری فقط اسپانسر پرسپولیس شده ، ما رفتیم گلایه کردیم که چرا به ما آگهی ندادند؟ رویانیان هم که خدا را شکر قدرتش بالاست و می تواند از شورای شهر میلان برای تیمش یورو بگیرد. تازه سردار جان به جای اینکه هی جشن تولد بگیری تا از اسپانسرها بتوانی پول بگیری ، می توانی تیمت را قوی کنی که بروید آسیا ، آن وقت خود اسپانسرها می آیند تا پول به تیم تان بدهند.

این کری های لیگی تان هم که سر جایش هست.

آره دیدم گفته آرزو بر جوانان عیب نیست. بابا سردار جان هنوز من ۲ بر یک جلو هستم. باز هم ما می بریم. فعلا که پیشکسوت های مان بردند ، بازی برگشت را هم ما می بریم!( می خندد) ولی راستی یادم رفت از سردار برای اجرای خوبش در جشن پرسپولیس تشکر کنم. شنیدم علی ضیا گفته سردار میکروفن مراسم را هم با خود به خانه شان برده است. یادمان باشد اگر در مراسم مختلف ، میکروفن خواستیم ، از سردار قرض بگیریم چون یکی دارد!

ولی آنها که به یک بردتان اعتراض دارند. می گویند بردتان را فتو شاپ کردید...

سردار می گوید یا شما می گویید؟ اگر گل ما به پرسپولیس فتوشاپی بود ، گل این هفته نفت به آنها چه بود؟ سردار جان در دربی می بینی چطور تیمم تیکی تاکا بازی می کند( می خندد) تازه شما هم که بدجوری در کار تیم ما هستید.

ما؟

بله. تیم ما می آید صدر جدول . از صدرنشینی مان چیزی نمی گویید و تا می توانید عکس کلمن روی جلدتان کار می کنید.

یعنی نباید عکس آن صحنه را کار می کردیم؟

اهمیتش از صدرنشینی ما هم بیشتر بود؟ اصلا من خودم به آرش گفته بودم که به کلمن لگد بزند.(می خندد) یا سر قصه پژمان منتظری چنان مقاله هایی نوشتید که نگو و نپرس. شماهم انگار دست تان در دست یکسری از نزدیکان تیم ماست!« او اسم هایی را می گوید که دوست ندارد نام شان رسانه ای شود»

این‌ها که از خود شما حکم گرفتند؟

من این طور مسئولی هستم . به دشمنانم هم می گویم به سیستم بیایند و اصلا خنجر هم دست شان می دهم اما ترسی ندارم چون حسابم پاک است. می دانم که کلی هم سناریو برایم ساختند تا در ۹۰ دوشنبه شب(دیشب) علیه ام استفاده کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391