برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فتح الله زاده: پرسپولیس با رویانیان هنوز آسیا را ندیده

شنبه، ۷ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۰۸ — مهر

مدیرعامل باشگاه استقلال که این روزها با مدیرعامل باشگاه رقیب وارد جنگ رسانه‌ای شده‌اند و مصاحبه های تندی علیه یکدیگر انجام می دهند این بار نرفتن پرسپولیس به لیگ قهرمانان آسیا را به عنوان جدیدترین حربه کری خوانی انتخاب کرد و گفت: آقای رویانیان چند سال است به پرسپولیس آمده اما هنوز آسیا را ندیده و در حد فوتبال ایران باقی مانده است.

علی فتح الله زاده

علی فتح‌الله‌زاده با اشاره به آخرین وضعیت حضورش در باشگاه استقلال گفت: فعلا که مشغول کار هستیم اما قطعا برای سال آینده اگر خواستند ما بمانیم باید بنشینیم با مسئولان وزارت ورزش و جوانان حرف هایمان را بزنیم. پیشنهاد مشخص ما این است که یا وزارت ورزش هزینه های باشگاه را بدهد یا اینکه این اختیار را به اعضای هیات مدیره را خودش انتخاب کند و هزینه‌ها را هم خودش تامین کند. ما گفته ایم حاضریم این کار را انجام دهیم به شرط اینکه باشگاه را پنج ساله در اختیار ما قرار دهند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا وزارت ورزش برای این کار تضمینی نمی خواهد گفت: چرا آنها وثیقه می خواهند و قطعا افرادی که می خواهند به این باشگاه بیایند چنین وثیقه هایی را دارند که در اختیار مسئولان وزارت ورزش و جوانان قرار دهند. حرف ما این است که نمی شود تیم مال دولت باشد اما هزینه هایش را ما بدهیم. مجلس هم ۱۰ میلیارد تومان برای ما بودجه تعیین کرده اما الان یک میلیارد و نیم به ما داده اند. اگر وزارت ورزش اختیار کامل باشگاه را به مدت پنج سال به ما بدهد قول می دهیم همه هزینه‌ها را تامین کنیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: باید بپذیریم که در این شرایط تصمیم گیری خیلی سخت است. ما نمی دانیم الان باید برای آینده چکار کنیم. تکلیف مان مشخص نیست اما اگر باشگاه با اختیار تام به ما واگذار شود اطمینان می دهم که اوضاع بهتر از این که هست بشود.

علی فتح‌الله‌زاده سپس به درگیری‌های لفظی با مدیرعامل باشگاه پرسپولیس و سرپرست این تیم اشاره کرد و گفت: جواب سرپرست پرسپولیس را باید آقای ماجدی بدهد. اگر رویانیان حرفی بزند من جوابش را می دهم. البته ما در باشگاه استقلال اجازه نمی دهیم که افرادی پایین تر از مدیرعامل به مدیرعامل حریف توهین کنند.

وی در پاسخ به این پرسش که تصور نمی کنید این جنگ های لفظی در شان باشگاه های استقلال و پرسپولیس نیست گفت: شما رسانه‌ها باید بروید به مدیرعاملی حمله کنید که مدام می آید به دیگران توهین می کند. ایشان چندین بار علیه من صحبت کرد و حرف هایی را مطرح کرد که توهین بود. بالاخره طاقت ما هم تمام می شود و جوابش را می دهیم. کری خوانی یک اصل است اما ایشان این را هم بلد نیست. چند روز پیش عابدینی گفت که استقلال با حقه ما را برد. من چون می دانم او فوتبالی حرف می زند ناراحت نشدم و جوابش را هم ندادم. بالاخره ظرفیت آدم‌ها با هم فرق می کند.

مدیرعامل باشگاه استقلال با تاکید بر اینکه جواب بچه‌ها را باید بچگانه داد گفت: من نمی دانم چرا آقایان از پاسخی که من به هوادارانم داده ام ناراحت شده اند. من در پاسخ به سوال های هواداران استقلال گفتم قرار بود امسال یک جام را ما بگیریم و یک جام را هم پرسپولیس اما حالا که اینطور گفته اند هر دو جام را خودمان می گیریم، این کجایش توهین است؟

وی در مورد اینکه گفته می شود شما برای ماندن در استقلال دست و پا می زنید گفت: اگر رفتن خوب است چرا خود رویانیان نمی رود. اگر به من یکبار بگویند برو حتما می روم . فکر کنم دوستان توهم زده اند و دنبال این مسائل هستند. شاید هم دلیلش این است که رویانیان تا حالا لیگ قهرمانان آسیا را ندیده و سطحش در همین فوتبال ایران مانده است. تقصیری هم ندارند که اینگونه اظهار نظر کنند چون در حد فوتبال ایران هستند و هنوز نتوانسته اند یک جام بگیرند. اگر هم کسی قرار است برای ما کری بخواند باید بروید سراغ تیم های سپاهان و تراکتورسازی که حداقل آسیایی هستند.

علی فتح الله زاده در ادامه انتقاداتش از مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: نمی خواهم برخی چیزها را بگویم اما ایشان به مسائلی اشاره کرده است که ما سالها قبل آن را انجام داده ایم. اینها کارهایی را می کنند که ما ۱۰ - ۱۵ سال قبل در استقلال انجام دادیم. ایشان رفته ایتالیا و با مسئولان میلان دیدار کرده آنوقت در بوق و کرنا می کند، من چندین سال پیش علی سامره را به تیم پروجیا دادم. نو.شابه و بیمه و بقیه مسائل را هم که ما سالها قبل در استقلال داشتیم. اینها چون در فوتبال نبوده اند این کارها برایشان جذابیت دارد.

وی با بیان اینکه بیکار نیست تا مصاحبه های شیرینی را بخواند که بخواهد جوابش را بدهد گفت: اصولا ایشان آدم شیرینی هستند و شیرین هم حرف می زنند. بچه‌ها حرف می زنند و بزرگان می روند جام می آورند. اعتقاد دارم آقای رویانیان خودش آدم خوبی است و کارهای تاثیرگذاری در باشگاه پرسپولیس انجام داده است اما برخی اطرافیشان او را نابود می کنند. مشکل رویانیان آدم های بادمجان دور قابچینی هستند که اطلاعات غلط به او می دهند و ذهنش را خراب می کنند.

فتح الله زاده در پایان گفت: با همه کم لطفی هایی که آقای رویانیان به من داشته است اما همچنان برای ایشان احترام قائل هستم و امیدوارم در کارش موفق باشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391