برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فتح الله زاده: سرنخ شایعات در باشگاه خودمان است

یکشنبه، ۱۵ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۳۵ — اوج نیوز

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت:وقتی بازیکن رقم عالی از خارج از کشور می گیرد می رود،اگر من هم باشم می روم.

علی فتح الله زاده

علی فتح الله زاده در حاشیه تمرین روز یکشنبه استقلال درباره وضعیت آرش برهانی و ناراحتی او از تعویض در بازی با سورینت عنوان کرد:برهانی خودش صحبت کرده است و گفته چون ناراحت بودم به کلمن ضربه زدم نه به خاطر اینکه تعویض شدم.من خودم این صحنه را ندیدم و از میرشاد پرسیدم.او گفت برهانی از اینکه گل نزده ناراحت بوده است.

وی ادامه داد:بیاییم همه به هم کمک کنیم و استاندارد کار کنیم.چه در خبرنویسی و چه در کار باشگاهداری.مع الوصف ما هر بی انضباطی را محکوم می کنم و با آن برخورد می کنیم.

مدیرعامل استقلال درباره اینکه چندی قبل حرکت مشابهی از سوی محمد مهدی نظری انجام شد اما برخوردی با او نشد گفت:من آن صحنه را ندیدم.گزارشی هم نرسید.با این وجود هر تصمیمی سرمربی تیم بگیرد ما انجام می دهیم.

فتح الله زاده درباره انتقادات نسبت به نقل و انتقالات استقلال اظهار داشت:مدیرعامل بازیکن را انتخاب نمی کند سرمربی انتخاب می کند.اگر بازیکن را بگویند و من نیاورم ایراد دارد.ما الان یک بازیکن برزیلی آوردیم که چون واسطه نداشته است ۱۲۰ هزار دلار به او می دهیم.اگر واسطه داشت بالای ۲۵۰ هزار دلار باید هزینه می کردیم.قبلا هم گفته ام من آمادگی پرداخت ۵۰۰ هزار دلار را دارم ولی باید بازیکن خوب بگیریم خودم که نمی توانم بازیکن را انتخاب کنم.باشگاه این همه تشکیلات دارد.

وی درباره انتقادات نسبت به قرارداد پژمان منتظری اظهار داشت:من تعجب می کنم.هیچ جای دنیا مدیرعامل درباره قرارداد با بازیکن صحبت نمی کند.اینجوری نیست که به بازیکن بگوییم بیا سه ساله ببند،این پولت و تمام.بازیکن اختیار دست خودش است.نمی توانید زور بگویید.باید منطقی فکر کنیم.

مدیرعامل استقلال افزود:پژمان منتظری قراردادش تمام شد.وقتی تمام شد دیگر باید چه کنیم.وقتی قرارداد داشت،می توانیم از او حق ترانسفر بگیریم.وقتی بازیکن آزاد شده است نمی توانیم بگوییم که از ترانسفرت به باشگاه پول بده.در حالیکه در گذشته از پاشازاده،مجیدی،یزدانی،موسوی و دین محمدی استقلال حق ترانسفر گرفته بود چون با باشگاه قرارداد داشتند.

وی ادامه داد:منتظری در آغاز فصل دو میلیون و ۲۰۰ هزار دلار پیشنهاد داشت.به او گفتم ما آسیا را داریم و مشکل داریم.گفت من تا نیم فصل می توانم بمانم.آن زمان لطف کرد و ماند.او به ما اعتماد کرد و به خاطر اینکه نمی شد به صورت قانونی قرارداد نیم فصله بست،تا پایان فصل قرارداد بسا.وقتی گفتم که نیم فصل می توانی بروی حالا درست است بیایم بگویم باید تا پایان فصل بمانی.

مدیرعامل استقلال تاکید کرد:من فقط یک دلخوری از پژمان دارم و آن این است که در نیم فصل قطعی باید می گفت می رود.قلعه نوعی گفته بود یک مدافع بگیریم که نتوانستیم این کار را انجام بدهیم.با این رفتاری که با پژمان شد؛اگر فردا برگردد سفید امضا می کند.

وی درباره اینکه آیا به منتظری برای نیم فصل ۹۰۰ میلیون داده است گفت:این قرارداد کلش مگر چقدر است که ۹۰۰ میلیون به او بدهیم؟

مدیرعامل استقلال افزود:این بحث‌ها وشایعات سرنخش در باشگاه خودمان است.لزومی ندارد نامش را بگویم.آن آدم به شرفش رجوع کند.ما به منتظری نصف قراردادی که باید بدهیم را دادیم.ما چه کار کنیم؟نباید پول بدهیم؟من به اکثر بچه های تیم پول خوبی دادم.حداقل بهتر از پرسپولیس پول دادم.

وی ادامه داد:چهار بازیکن ما پول نگرفته اند.سیاوش اکبرپور،هاشم بیگ زاده و امیر حسین صادقی.یک نفر دیگر هم هست که پول نگرفته ولی بقیه گرفته اند.دوستان ما در پرسپولیس هم می گویند ما ۲۵ درصد دادیم ولی به بقیه بازیکنانی که اسم شان را نیاوردم بیشتر از این دادیم.

مدیرعامل استقلال درباره انتقادات به جدایی جباری گفت:عیبی ندارد،شما به بگوییدبازیکن بگیرم.مگر در کره زمین فقط همین یک بازیکن است؟مجتبی رفته است،آندو را گرفتم.دیروز تیم ما کلا دفاعش عوض شد که بی سابقه است ولی بردیم.ما سوای بازیکن خوب مان،یک مربی برند آوردیم.او به اندازه ۵ بازیکن است.

وی درباره کری خوانی رویانیان برای دری گفت:کسی که می ترسداز این حرفها می زند.

وی درباره انتقادات حسن روشن در جشن پرسپولیس گفت:روشن مدتهاست از این حرفهای تند می زند.من تا زمانیکه اسم و لقب پیشکسوت روی هر فردی باشد توهین‌ها را تحمل می کنم اما هواداران ما آگاه هستند.کمپ استقلال ۲۰۰ میلیارد قیمتش است.از یک وزارتخانه دیگر جز تربیت بدنی اینجا را گرفتم و مال استقلال است.در کنار این ژنرال امیر خان است ولی من ۷ قهرمانی گرفته ام و ژنرال ۷ ستاره هستم.

مدیرعامل استقلال درباره افزایش حضور هواداران پس از کاهش قیمت بلیط‌ها گفت:دیروز یک تغییری کرد.قبلا ۷ هزار نفر می به تختی برای تماشای بازی های استقلال می آمدند و دیروز ۵ هزار نفر آمدند.یک جلسه دیگر هم با تاج می گذارم.می خواهم بلیت‌ها را ۵ هزار تومان باید کنیم.ما به عشق هواداران کار کنیم.اگر هوادار ما نیاید فوتبال ما به درد نمی خورد.

وی تاکید کرد:باور کنید تکرار مکرر بحث قراردادهای میلیاردی بازیکنان یکی از دلایل رفتن آنها است.آنهایی که می خواهند فوتبال را بزنند این حرفها را می زنند.هر جایی بازیکن می‌رود به او می گویند بیت المال را گرفته ای.بازیکن از خودش بدش می آید.وقتی بازیکن رقم عالی از خارج از کشور می گیرد می رود،اگر من هم باشم می روم.

وی درباره مطالبات سید مهدی سید صالحی از استقلال گفت:سید صالحی از ما طلب دارد و قاضی از پرسپولیس.قرار است با رویانیان صحبت کنم که طلب قاضی را ما بدهیم و طلب سید صالحی را آنها.

فتح الله زاده درباره حنیف عمران زاده گفت:با حنیفباید قرارداد جدید ببندیم.تنها کسی که در این نداری ما همیشه حمایت کرده است عمران زاده بود.من به او مگفتم بالاتر از آسیایی قبول نمی کرد.در آسیا هم انتخاب شد قبول نکرد.از چین هم پیشنهاد آمد قبول نکرد.فکر کنم در بارسلونا هم بازی کند باز قبول نمی کند از آسیا بالاتر است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391