برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فروزان: باید کمک کنیم تا گسترش با تارتار نتیجه بگیرد

پنجشنبه، ۱۲ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۱۳ — گل

من در حال حاضر بازیکن گسترش هستم و اتفاقا انگیزه مضاعفی برای این بازی دارم که بهترین عملکرد را از خودم نشان دهم.

محسن فروزان

محسن فروزان گلر گسترش فولاد این هفته اولین بازی اش را با هدایت مهدی تارتار مقابل تیمی بازی می‌کند که به نوعی فوتبالش را از آنجا آغاز کرده است. فروزان همیشه از عرق و تعصبی که به زادگاهش دارد صحبت کرده و عنوان می‌کند این بازی برایش سخت است

کار با سرمربی جدید چطور است؟

همه بچه‌ها با شور و انگیزه خاصی در حال تمرین هستند و این تغییر و تحولات انگیزه آنها را بیشتر کرده تا خودشان را به سرمربی جدید اثبات کنند و همین موضوع شور و نشات تمرینات را بیشتر کرده است.

تارتار توانسته تفکرات خودش را در تیم و بین بازیکنان اجرا کند؟

ایشان چند روزی بیشتر نیست که به تیم اضافه شده و در تمرینات شرکت می کنند و برای همین به نظرم زمان بیشتری لازم است تا تفکرات ایشان روی تیم پیاده شود.

از حدایی رسول خطیبی بگو. چه شد که از گسترش رفت؟

به هر حال تصمیمی بود که بین ایشان و مدیریت باشگاه گرفته شد و ما بازیکنان هیچ وقت نباید در چنین مسائلی ورود کنیم. من به شخصه از رفتن آقای خطیبی خیلی ناراحت شدم. ایشان مربی ای بود که مرا انتخاب کرد و به گسترش آورد. چیزهای زیادی از ایشان یاد گرفتم ولی به هر حال دیگر در جمع ما نیست.

معمولا با عوض شدن سرمربی این موضوع بازیکنان را تهدید می‌کند که ممکن است سرمربی جدید به آنها اعتقاد نداشته باشد و نوعی دلهره در دلشان ایجاد می شود. در گسترش چنین چیزی نیست؟

نه اتفاقا. همانطور که گفتم شور و انگیزه بچه‌ها بیشتر شده و همه دوست دارند خودشان را به سرمربی جدید تحمیل کنند. ما باید دست به دست هم دهیم تا برای آبرو و اعتبار گسترش بجنگیم و به آقای تارتار کمک کنیم تا نتایج مطلوب بگیرد.

این هفته باید در رشت و مقابل داماش بازی کنید. تیمی که معتلق به زادگاهت است و همیشه نسبت به آن ابراز علاقه کردی؟

بله. من همیشه نسبت به زادگاهم عرق داشتم و بازی در رشت برایم سخت است. ولی فوتبال حرفه ای است و من در حال حاضر بازیکن گسترش هستم و اتفاقا انگیزه مضاعفی برای این بازی دارم که بهترین عملکرد را از خودم نشان دهم.

می توانید از سد داماش عبور کنید؟

هرچه خدا بخواهد

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391