برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

غفاری: صادقیان، نیکبخت نمی شود

یکشنبه، ۲۲ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۱۵ — گل

مربی پیام صادقیان در تیمهای ملی نوجوانان و جوانان عقیده دارد که پیام می تواند از این حاشیه‌ها دور شود و یکی از بازیکنان خوب تیم ملی در جام جهانی باشد

پیام صادقیان روزهای خوبی را سپری نمی کند. ستاره امسال پرسپولیس و لیگ برتر به دلیل حاشیه هایی که برایش به وجود آمده ، وارد مسیری شده که سالها قبل علیرضا نیکبخت واحدی از آن عبور کرد و نتیجه اش از بین رفتن بهترین روزهای فوتبالی علی نیکی بود.مهدی غفاری مربی پیام در تیمهای ملی نوجوانان و جوانان درباره حاشیه هایی که برای شاگرد سابقش به وجود آمده، می گوید:" همه جای دنیا، وقتی فوتبالیستی اوج می گیرد همه سعی می کنند به او برای رسیدن به مراحل بالاتر کمک کنند اما متاسفانه اینجا همه دنبال نقطه ضعف طرف می گردند. متاسفانه فوتبال پیام توی چشم است و خیلی‌ها دنبال سوژه ای می گردند تا او را خراب کنند و زمین بزنند"به عقیده غفاری، دایی بهترین کسی است که در این شرایط می تواند به صادقیان کمک کند:" دایی هر روز با پیام زندگی می‌کند و باید به او کمک کند. پیام مثل خیلی‌ها نیست که اشتباهاتشان را قبول نمی کنند. او در برنامه نود روی خط آمد و به خاطر رفتار خشنی که در برخی مسابقات داشت، عذرخواهی کرد"غفاری نظر جالبی در مورد قلیان کشیدن پیام دارد:" من نمی دانم این مساله چقدر درست است اما تا جایی که یادم می آید، بحث در مورد فاکتور ۱.۵ میلیونی قلیان بود. قطعا به جز پیام، خیلی های دیگر هم در این قضیه نقش داشته اند اما چون پیام توی چشم است، فقط اسم او مطرح شده"سئوال آخر از مربی سابق صادقیان، قیاس پیام با نیکبخت است. پاسخ غفاری را بخوانید:" پیام به نسبت بقیه شیطون تر است البته شیطان به معنای خوبش یعنی تیز بودن. نیکبخت هم بازیکن بسیار خوبی بوده اما سرنوشت او قطعا برای پیام تکرار نمی شود . من مطئنم با صبوری، این حاشیه‌ها از اطراف پیام دور می شوند و او یکی از بازیکنان خوب تیم ملی در جام جهانی خواهد شد"

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391