برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

محرومیت قهرمانی به دلیل ارتباط غیرمعمول و نه رشوه

دوشنبه، ۲۳ دی ۱۳۹۲، ساعت ۲۰:۱۰ — گل

استدلال کمیته انضباطی این بوده که اساسا چرا قهرمانی باید با یک بدنساز در یک باشگاه ارتباط مالی داشته باشد

محسن قهرمانی

حرف و حدیث در مورد رای کمیته انضباطی و محرومیت محسن قهرمانی ادامه دارد. بنا به گفته یک مقام مسئول، محسن قهرمانی که ۸ماه محرومیت را پشت سر خواهد گذاشت به این دلیل محروم شده که با افرادی در خارج از حوزه داوری ارتباط غیرمعمول برقرار کرده بود. اشاره او به رد و بدل شدن مبالغ نه چندان چشمگیر ۲ میلیون تومانی بین او و بدنساز سابق راه آهن است که ظاهرا در پوشش کار خیر انجام شده است. این مقام مسئول می‌گوید:« جرم قهرمانی در این پرونده دریافت رشوه نیست و کمیته انضباطی به روشنی نشان داده درحکم خود قهرمانی را از دریافت رشوه مبرا کرده است.»

او می‌گوید:« اگر قهرمانی ۸ ماه محروم شده علتش برقراری روابط غیرمعمول با آدم‌هایی در حوزه غیرداوری است. استدلال کمیته انضباطی این بوده که اساسا چرا قهرمانی باید با یک بدنساز در یک باشگاه ارتباط مالی داشته باشد ... این کار غیرحرفه‌ای و سوال برانگیز است و مجازات در نظر گرفته شده با نوع این جرم تناسب دارد.»

این فرد که چهره مهمی در فوتبال ایران است در ادامه درباره شائبه رد و بدل شدن پول‌های کثیف در داوری و کل فوتبال ایران می‌گوید:« ممکن است چیزهایی وجود داشته باشد اما رشوه اصولا در شرایطی پرداخت می‌شود که ردی از آن به جای نماند بنابراین این ۲ میلیون تومان با توجه به اینکه از طریق کارت به کارت منتقل شده احتمالا مصارفی غیر از حق حساب داشته است.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391