برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

قلعه‌نویی: من هم در گذشته اشتباهاتی داشتم

یکشنبه، ۲۲ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۴۲ — فارس

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: اینکه بخواهیم معضلات را شدیدا بیان کنیم مخالف هستم شاید چند فوتبالیست تصمیم اشتباهی در زندگی خود گرفته باشند و به راه خطا بروند نباید این مسئله در تلویزیون نشان داده شود.

امیر قلعه‌نوعی و مجید صالح

امیر قلعه‌نویی در پایان تمرین امروز استقلال در مورد حضور بازیکنان این تیم در بیمارستان پیوند اعضا گفت: امیدوارم خدا همه بیماران را شفا دهد، در راستای کارهای فرهنگی باشگاه که مصادف شد با روز جمعه، شهادت اما حسن عسگری و تاج‌گذاری اما زمان به دیدار این بیماران رفتیم. مالک مسئول فرهنگی باشگاه و دکتر نجفی‌نژاد در این مسئله نقش ویژه‌ای داشتند که از آنها تشکر ویژه می‌کنیم. آنها بنده‌های خاص خدا هستند که به آنها عنایت شده که می‌توانند این کارهای خیر را انجام دهند.

وی در مورد اینکه کارت اهدای عضو دریافت کردند خاطرنشان کرد: به هر حال این وظیفه ما است که اگر کمکی از دست ما برمی‌آید انجام دهیم برخی دوستان کمک مالی نیز به بیمارستان انجام دادند. یکی از دوستان که پیوند ریه انجام داده بود شعری خواند که همه را تحت تاثیر قرار داد.

سرمربی استقلال در مورد کارهای خوبی که در فوتبال انجام می‌شود اما به آن رسیدگی نمی‌کنند خاطرنشان کرد: طبق یک برنامه ۱۰ ساله می‌خواهند فوتبال را از خانواده‌ها بیرون بکشند و با نشان ندادن چهره قشنگ فوتبال هدف خود را دنبال می‌کنند، نشاطی که فوتبال به جامعه می‌دهد هیچ ورزش و ارگان اجتماعی‌ای نمی‌تواند انجام دهد.این برنامه ریزی ۱۰ ساله برای بیرون آوردن فوتبال سال‌ها است که وجود دارد. من می‌دانم پرسپولیس، تراکتورسازی، سپاهان و فجرسپاسی نیز این کارها را انجام می‌دهند. سپاهان برنامه‌های زیادی برای آزادی زندانیان داشت. متاسفانه این کارها را اعلام نمی‌کنند اما روی قلیان کشیدن چند جوان زوم می‌کنند. علی کریمی، امیرحسین صادقی، خود علی دایی و حدود ۳۰۰ فوتبالیست کارهای خیر انجام می‌دهند.

وی افزود: در این میان ممکن است یک جوان اشتباه کند این مسئله را با تاکید نشان می‌دهند و آن را در بوق و کرنا می‌کنند. اینکه بخواهیم معضلات را شدیدا بیان کنیم مخالف هستم شاید چند فوتبالیست تصمیم اشتباهی در زندگی خود گرفته باشند و به راه خطا بروند نباید این مسئله در تلویزیون نشان داده شود شاید فردا روزی فرزندان این افراد بخواهند ازدواج کنند یا مشغول به فعالیت اجتماعی شوند آن‌وقت ما با کارمان چیزی که ۱۰۰ نفر می‌دانستند را باعث شدیم ۲۰ میلیون بدانند.

قلعه‌نویی ادامه داد: این اولین‌باری نبود که یک کار خیر انجام شد و آخرین‌بار هم نخواهد بود. امیرحسین صادقی وقتی در تراکتورسازی بودیم یک پراید به فردی هدیه داد حالا یک فرد اشتباه کرد آیا باید این مسئله را رسانه‌ای کنیم؟ خدا ستارالعیوب است نباید در یک برنامه این مسائل رسانه‌ای شود ممکن است با این کارمان خانواده‌ها را دچار مشکل کنیم. ما که ادعای مسلمانی داریم و می‌گوییم شیعه حضرت علی هستیم چرا این کار را می‌کنیم. حضرت علی می‌گوید اگر شب‌هنگام فردی را در حال گناه دیدی فردا نباید با آن دید به او نگاه کنی چراکه ممکن است فردا توبه کرده باشد. آن وقت برای اینکه برنامه‌های خود را پر کنند این کارها را انجام می‌دهند. آنها نه ایرانی را دوست دارند و نه فوتبال و نه بازیکن ایرانی را دوست دارند. بالاخره یک جوان ممکن است اشتباه کند. من نیز در گذشته اشتباهات زیادی داشته‌ام اما اکنون کمتر دچار اشتباه می‌شوم البته با نفس کار کاملا مخالف هستم و صددرصد آن را محکوم می‌کنم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391