برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

قلعه نوعی: نکونام با صحبت با ۹۰ کار بچه گانه ای انجام داد

سه‌شنبه، ۱۷ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۰۶ — اوج نیوز

سرمربی تیم استقلال گفت:کار برهانی ،کار بچه گانه ای بوده است و اگر برخورد نکنم،سنگ روی سنگ بند نمی شود.

امیر قلعه‌نوعی

امیر قلعه نوعی در حاشیه تمرین روز سه شنبه استقلال درباره بازی مقابل استقلال خوزستان در جمع خبرنگاران عنوان کرد:هر بازی شرایط خاص خودش را دارد.استقلال خوزستان جزو تیم های خوب لیگ است.در بازی رفت با فوتبال تاکتیکی ما را بردند و اینطور نبوده است که بگوییم شانسی بردند.مربی خوبی هم دارند که از مربیان جوان لیگ است.

وی ادامه داد:ما نباید با اینکه شلوغ می کنند که استقلال صدرنشین شده است کاری داشته باشیم و باید به اهداف خودمان فکر کنیم و بازی به بازی جلو برویم.

سرمربی استقلال درباره محرومان و مصدومان تیمش برای این بازی گفت:محروم که نداریم اما مصدوم زیاد داریم.باید گزارش تیم پزشکی مان را که از آنها تشکر می کنم بگیرم.آنها فداکارانه کار می کنند و کلینیک دکتر نوروزی برای باشگاه استقلال تلاش می کند.

وی درباره وضعیت جواد نکونام اظهار داشت:در این باره صحبت هایی شده است که باید به آن ورود کنم.اول از همه این را بگویم که ما نه منتی سر مردم داریم و نه باشگاه استقلال.اگر منتی هست آنها دارند.تماشاگری که اینجاست شاید ۲۰ هزار تومان در جیبش نیست و مشخص هم نیست اینجا که آمده چگونه می خواهد برگردد.پس کسی نباید منت سر مردم بگذارد.من قلعه نوعی هم نباید منت بگذارم.اینجا کار می کنیم و پول مان را می گیریم.دیر و زود دارد ولی سوخت وسوز ندارد.

سرمربی استقلال افزود:نکونام چون به این بحث ورود کرد و به برنامه ۹۰ رفت کار بچه گانه ای انجام داد.این موضوع درون خانوادگی بود و نباید رسانه ای می شد.روز اول فتح الله زاده تماس گرفت و گفت برای نکونام پیشنهاد آمده است که خودش سه بار مخالفت کرد.این از نظر فتح الله زاده.من هم گفتم باشگاه خواهان باید فکس کند تا موضوع بررسی شود اما متاسفانه من دیدم سر از ۹۰ در آورد که کار بسیار بچه گانه ای انجام داد.مگر من دیوانه ام تیمی را که پس از سه سال آمدم و درست کردم پوشش را یادشان دادم،دفاع را یادشان دادم بعد بگویم بروید؟می خواهد برود برود.منظورم نکونام نیست و همه را می گویم.بازیکنان بزرگ زیادی به استقلال آمده و رفته اند ولی استقلال تا مردم است روی پای خودش خواهد بود.یک روز من قلعه نوعی کمک کردم و روز دیگر افراد دیگر.

وی درباره موضع رسمی اش در این باره گفن:من صراحتا گفتم با رفتن منتظری مخالفم ولی رفت.نکونام هم اگر بازیکن استقلال است باید شرایط تیم خواهانش پیشنهاد بدهد و بعد بررسی کنیم.

سرمربی استقلال درباره اینکه به نکونام گفته بوده است می تواند برود اظهار داشت:او با من صحبت نکرد و بعدا از فتح الله زاده به من گفت.تا امروز هم نکونام را ندیده بودم.

وی درباره مخالفت فتح الله زاده با این انتقال افزود:من و فتح الله زاده رفیقیم.علاوه بر رفاقت صحبت می کنیم.نه با او با پورحیدری هم جلسه می گذاریم.درباره کوچک ترین مسائل هم جلسه می گذاریم.بحث فتح الله زاده فقط مدیرعاملی نیست و رفاقت است.

سرمربی استقلال درباره گلایه نکونام از دادن القاب درباره منتظری و صدور آنی رضایتنامه خود گفت:اصلا ما هنوز رضایتنامه ندادیم.گفتیم درخواست رسمی بیاید و بعد تصمیم گیری کنیم.در نهایت فتح الله زاده گفت من مخالفم.

وی در پاسخ به پرسشی دوباره مبنی بر اینکه موضعش در این باره چیست اظهار داشت:من کلی صحبت کردم.وقتی تیم را ساختم خودم تیم را برهم نمی زنم.بازیکن را نمی شود به زور نگهداشت و دیدید که منتظری رفت.مگر می شود با زنجیر نگه داشت.

سرمربی استقلال درباره اینکه آیا فردی در این ماجرا هست که بین طرفین حرفها را به درستی منتقل نمی کند اظهار داشت:اصلا همچنین چیزی نیست.شما هم ورود نکنید.دو دو تا ۴ تا می شود.فکس می آید و با فتح الله زاده و پورحیدری جلسه می گذاریم.

وی درباره بحث آرش برهانی گفت:مربی قدرت ندارد بازیکن را اخراج کند.می تواند حضورش در تمرین را منع کند.او در اختیار باشگاه است و تمریناتش را انجام می دهد تا کمیته انضباطی تصمیم بگیرد.نمی خواهیم قلع و قمع کنیم.کار برهانی ،کار بچه گانه ای بوده است و اگر برخورد نکنم،سنگ روی سنگ بند نمی شود.

قلعه نوعی درباره اینکه آیا در تیم هایی که حضور داشته است بازیکنانی بوده اند که قلیان بکشند اظهار داشت:من ندیدم کسی قلیان بکشد.وقتی مسولیت تیمی را دارم سعی می کنم مسائل را رعایت کنم.سرپرست ما تا دو،سه شب در لابی هتل است.همین طور کریم بوستانی.من اعتقاد دارم نباید این مسائل رسانه ای شود.مگر در جاهای دیگر نیست؟هتل امانتدار این مساله بوده است.من با آقای شفیع تماس می گیرم و می گویم کار درستی نکردند.حق و حقوقش را باید می گرفت ولی آن بحث نباید مطرح می شد.

وی درباره وضعیت آنتونیو گفت:باید ببینیم او در تمرین چه می کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391