برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

قلعه‌نویی: اگر لگد برهانی را ببینم، دیگر این بازیکن را در استقلال نخواهید دید

شنبه، ۱۴ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۲۷ — فارس

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: اگر برهانی لگد به کلمن زده باشد تا زمانی که من هستم دیگر این بازیکن را در استقلال نخواهید دید.

امیر قلعه‌نوعی

امیر قلعه‌نویی پس از پیروزی یک بر صفر استقلال مقابل راه آهن و صدرنشینی در لیگ برتر،در نشست خبری گفت: ابتدادرگذشت مادر جواد خیابانی را به او تسلیت می‌گویم. خدا را شکر می‌کنم که سه امتیاز حساس را از بازی با راه‌آهن گرفتیم و بازیکنان با معرفت و غیرتی فوتبال بازی کردند و توانستیم از تیم خوب راه آهن سه امتیاز بگیریم. راه‌آهن یک فوتبال مدرن بازی می‌کند و در طول ۹۰ دقیقه دو سه بار تغییر سیستم داد و این نشان دهنده خوب بودن تیم است.ما هم خیلی خوب بازی کردیم.

وی ادامه داد: از دکتر حسن روحانی می‌خواهم به وضعیت زمین ورزشگاه‌ های تختی و آزادی توجه کند. این دو ورزشگاه می‌توانند در خاور میانه میزبان مسابقات مهمی باشند. زمین تختی نسبت به بازی‌های قبل بهتر شده است و شرایط رختکن هم همین طور. امروزدر مجموع فوتبال تاکتیکی بازی کردیم و از نظر روحی و روانی مهدی نظری با گلی که زد در شرایط خوبی قرار گرفت.

قلعه‌نویی در مورد سه بازیکن تعویضی استقلال و اینکه نیمکت این تیم خالی بود و همچنین لگد آرش برهانی به کلمن، گفت: من فیلم بازی را حتما می‌بینم، اگر برهانی چنین کاری کرده باشد او تا زمانی که من در استقلال باشم این بازیکندر استقلال نخواهد بود. می‌خواستیم سید حسین حسینی را به جای تیموریان را بفرستیم که دیدیم نمی‌شود. دو بازیکن سه اخطاره داشتیم. حنیف و قاضی هم نبودند و اگر آنها بودند وضعیت‌ بهتر بود اما خدا را شکر سه امتیاز را گرفتیم.

وی در مورد حضور سه چهار هزار نفری تماشاگران استقلال، گفت: تیم برای مردم است چه به ورزشگاه بیایند چه نیایند امروز هم آمدند و تیم را حمایت کردند و سه امتیاز را گرفتیم و بازی‌های بعدی استقبال بیشتری خواهد شد اما امکانات رفاهی برای تماشاگران کم است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391