برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

قنبرزاده : فقط یک بازیکن نفت اجازه حضور در اردوی تیم زیر ۲۲ سال را دارد

چهارشنبه، ۱۱ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۰۶ — تسنیم

مدیرعامل باشگاه نفت تهران گفت: گل‌محمدی تاکید کرده که تنها یک بازیکن از تیم نفت به اردوی تیم زیر ۲۲ سال برود، موردی که به تصویب هیئت مدیره باشگاه نیز رسیده است.

منصور قنبرزاده در خصوص دعوت ۳ بازیکن تیم نفت به اردوی تیم فوتبال زیر ۲۲ سال کشورمان اظهار داشت: در هنگام برگزاری مسابقات فوتبال زیر ۲۲ سال آسیا باید با تیم‌های ذوب‌آهن و مس بازی کنیم. به همین خاطر ما نیز مانند تیم‌های پرسپولیس، فولاد و ذوب‌آهن تنها یک بازیکن خود را در اختیار تیم زیر ۲۲ سال قرار خواهیم داد.

وی افزود: گل‌محمدی تاکید کرده که تنها یک بازیکن نفت به اردوی تیم زیر ۲۲ سال برود، موردی که به تصویب هیئت مدیره باشگاه رسیده است. این یک بازیکن نیز با هماهنگی سرمربی و تعامل با کادر فنی تیم زیر ۲۲ سال برای همراهی این تیم انتخاب خواهد شد.

مدیرعامل باشگاه نفت‌ تهران خاطرنشان کرد: مقررات می‌گوید تیمی که بیش از ۲ بازیکن در اردوی تیم ملی داشته باشد بازی‌هایش در لیگ لغو می‌شود اما نه تنها دیدارهای ما لغو نشده بلکه ۳ بازیکن ما را هم به اردو دعوت کرده‌ا‌ند.

وی ادامه داد: در حالی که ۳ بازیکن تیم نفت به اردوی تیم زیر ۲۲ سال دعوت شده‌اند از دیگر تیم‌ها که با ما در رقابت هستند تنها یک بازیکن به اردوی این تیم فراخوانده شده است. از این دید ما این نوع نگاه به تیم‌ها عادلانه نیست.

قنبرزاده در پاسخ به این سوال که «اگر بازی‌های نفت لغو شود حاضرید ۳ بازیکن خود را به تیم زیر ۲۲ سال بدهید؟»، گفت: اگر قرار باشد بازی‌های ما لغو شود بعد بخواهیم به صورت فشرده و ۳ روز یک بار بازی‌های‌مان را برگزار کنیم، مخالفیم. البته ما با همین شرایط هم موافق لغو بازی‌های‌مان نیستیم و می‌خواهیم با تیم نفت نیز مانند پرسپولیس و تیم‌های بالای جدول برخورد شود. اگر ۳ بازیکن پرسپولیس که در اردوی قبلی حضور داشتند دوباره به اردو دعوت شوند ما هم حاضریم ۳ بازیکن خود را به تیم زیر ۲۲ سال بدهیم.

وی با بیان اینکه «شرایط برای رقابت باید یکسان باشد اما متاسفانه برخوردها با تیم‌های مختلف به ویژه نفت درست نیست»، افزود: آقای تاج صراحتاً اعلام کرده بازی‌ها به تعویق نمی‌افتد، به همین دلیل مخالف حضور ۳ بازیکن تیم نفت در اردوی تیم زیر ۲۲ سال هستیم.

مدیرعامل باشگاه نفت تهران با بیان اینکه کادر فنی این تیم مخالفت خود را با حضور ۳ بازیکن نفت در اردوی تیم زیر ۲۲ سال اعلام کرده است، عنوان کرد: کادر فنی به باشگاه اعلام کرده اگر تیمهای رقیب نفت ۳ بازیکن خود را به تیم زیر ۲۲ سال دادند ما هم می‌دهیم اما در غیر اینصورت نمی‌توانیم این کار را انجام دهیم، چرا که یک بازیکنی که از تیم‌های رقیب هم دعوت شده‌اند بازیکن اصلی تیمشان نیستند اما ۳ بازیکن ما جزو بازیکنان اصلی‌مان هستند.

قنبرزاده یادآور شد: ۲ بازیکن تیم نفت مصدوم هستند و ۳ بازیکن دیگر ما هم به اردوی تیم زیر ۲۲ سال دعوت شده‌اند. با این وضعیت ۵ بازیکن خود را از دست می‌دهیم. همچنین ۴ بازیکن ما ۲ اخطاره هستند که اگر محروم شوند تیم‌مان به هم می‌ریزد. واقعاً این شرایط عادلانه نیست و باید اصلاح شود.

وی در پایان در خصوص وضعیت تیم نفت پیش از دیدار با پرسپولیس گفت: وضعیت تیم بسیار خوب است و بازیکنان تمرینات خود را به بهترین شکل پیگیری می‌کنند تا بازی خوبی را برابر پرسپولیس به نمایش بگذاریم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391