برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

قنبرزاده:برخی دنبال آماده‌کردن ساکشان برای سفر به عمان بودند

جمعه، ۲۰ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۱۵ — فارس

مدیرعامل باشگاه نفت گفت: بازیکنان نفت به علت اینکه به دنبال آماده کردن ساک اعزام‌شان به عمان بودند در فضای بازی روز گذشته نبودند.

منصور قنبرزاده

منصور قنبرزاده در خصوص شکست یک بر صفر نفت مقابل ذوب‌آهن اظهار داشت: ما بازی خوبی مخصوصا در نیمه دوم انجام دادیم اما توپ‌هایمان تبدیل به گل نشد. پیش از بازی هم گفته بودم ذوب‌آهن تیم خوبی است و نباید چنین جایگاهی داشته باشند. به هرحال بازی گره خورد و در پایان هم این تیم ذوب‌آهن بود که توانست پیروز میدان باشد.

وی در مورد اینکه با این شکستن نفت از کورس عقب نمانده، خاطرنشان کرد: بله کمی از کورس عقب ماندیم البته نتایج بازی‌های فردا هم تاثیرگذار خواهد بود.

مدیرعامل باشگاه نفت در مورد اینکه آیا قضاوت داور در این دیدار مشکلی نداشت و اعتراض‌های نفت نتیجه داده، تاکید کرد: قضاوت روز گذشته هیچ مشکلی نداشت. ما در بازی با پرسپولیس هم به عملکرد داور وسط اعتراضی نداشتیم. در دو صحنه کمک داور پرچم اشتباه زد که ما هم محترمانه به کمیته داوران نامه‌ای ارسال کردیم.

قنبر‌زاده در مورد حضور کی‌روش و اینکه آیا بازیکنان نفتاسترس نداشتند، تاکید کرد: فکر نمی‌کنم چنین موضوعی وجود داشت. متاسفانه بازیکنان ما در نیمه اول کمی در فضای بازی با پرسپولیس بودند و تا به خود آمدند گل بدی دریافت کردیم و پس از آن هم طبیعی بود که تیم ذوب‌آهن از تک گل خود حفاظت کند. در ۲۰-۲۵ دقیقه پایانی آنها خیلی بسته بازی کردند و البته کار حرفه‌ای هم انجام دادند. ایرادی نمی‌توان به آنها گرفت چون می‌خواستند از گل خود محافظت کنند.

مدیرعامل باشگاه نفت در مورد اینکه آیا ۳ بازیکن این تیم به اردوی تیم ملی زیر ۲۲ سال ملحق شدند، گفت: طبق توافقی که صورت گرفته بود ما این کار را انجام دادیم البته شاید متضرر هم شویم اما به این نتیجه رسیدیم که چون بحث ملی است این کار را انجام دهیم و با توجه به اینکه سازمان لیگ هم تغییری در بازی‌های ما به وجود آورد ما با رفتن سه بازیکن خود موافقت کردیم.

وی در مورد اینکه مسئولان ذوب‌آهن نسبت به برگزاری این بازی گلایه‌هایی داشتند و با اتوبوس به تهران آمدند زیرا در ابتدا زمان این بازی را شنبه اعلام کرده بودند و پس از آن روز پنجشنبه را مشخص کردند، گفت: این موضوع به ما ارتباطی ندارد شاید ما هم برای برخی از بازی‌ها مجبور شویم با اتوبوس به آن شهر برویم زیرا فصل زمستان است و باید تمهیدات لازم را در نظر بگیریم. جالب است که بدانید ما برای بازی‌های اصفهان و انزلی اگر هوا هم مساعد باشد با اتوبوس بازیکنان را اعزام می‌کنیم زیرا آنقدر که باید در فرودگاه به علت تاخیر معطل شوند بهتر است با اتوبوس سفر کنیم.

قنبرزاده در مورد اینکه کفاشیان دستور به برگزاری این بازی داده، خاطرنشان کرد: متاسفم که اینگونه جا افتاده که با ما همکاری صورت گرفته در صورتی که برگزاری زودهنگام بازی به ضرر ما تمام شد. زیرا ما بازی سنگینی مقابل پرسپولیس داشتیم و باید نسبت به تیم‌های دیگر هم زودتر بازی می‌کردیم. در حالی که این مشکل ما نبود بلکه به دلیل اینکه تیم ملی زیر ۲۲ سال قصد داشت به عمان سفر کند باید این بازی زودتر برگزار می‌شد. بازیکنان ما روز گذشته در فضای بازی نبودند. آنها ساک‌شان را آماده کرده بودند و به فکر سفر بودند. طبق جلساتی که مسئولان فدراسیون فوتبال گذاشتند به این نتیجه رسیدند که زمان برگزاری بازی‌ها تغییر کند و ما در این مسئله دخالتی نداشتیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391