برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

قنبرزاده: رده سنی بازیکنانی که به تیم زیر ۲۲ سال دعوت شدند، قابل تأمل است

جمعه، ۶ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۲۱ — فارس

مدیرعامل باشگاه نفت تهران گفت: رده سنی بازیکنانی که به تیم زیر ۲۲ ساله‌ها دعوت می‌شوند قابل تأمل است زیرا آنها نمی‌توانند در دور نهایی تیم را همراهی کنند.

منصور قنبرزاده

منصور قنبرزاده در خصوص تساوی نفت مقابل استقلال خوزستان عنوان کرد: به هر حال آنها در رده‌های پایین جدول قرار داشتند و فوتبال بسته‌ای را به نمایش گذاشتند البته حق هم داشتند چون نیازمند امتیاز بودند. بازیکنانمان عملکرد خوبی داشتند و حتی دو بار هم توپ را به تیرک دروازه زدیم.

وی در مورد صحبت‌های تاج مبنی بر اینکه تنها مشکل تیم زیر ۲۲ سال با نفت است، اظهار داشت: من صحبت‌های رئیس سازمان لیگ در برنامه ورزش و مردم را ندیدم اما به جز ما ذوب‌آهن هم سه بازیکن دارد در هر حال فکر نمی‌کنم مشکلی وجود داشته باشد.

وی ادامه داد: البته مسئله‌ای که مطرح می‌شود این است که اکثر بازیکنانی که در تیم زیر ۲۲ ساله‌ها حضور دارند هم اکنون شرایط‌شان به گونه‌ای است که نمی‌توانند در مرحله نهایی برای انتخابی المپیک شرکت کنند و از لحاظ سنی در رده‌ای قرار دارند که پس از بازی‌های مقدماتی از تیم زیر ۲۲ ساله‌ها کنار گذاشته می‌شوند.

مدیرعامل باشگاه نفت یادآور شد: هم اکنون ژاپن از بازیکنان زیر ۲۰ سال استفاده می‌کنندکه در رده سنی ۱۹ سال قرار دارند تا بتوانند در دور نهایی آنها را همراهی کنند و از بازیکنانی استفاده کنند که در مرحله مقدماتی با یکدیگر هماهنگ شده‌اند. این موضوع قابل تامل است که چرا ما باید از بازیکنانی استفاده کنیم که در دور نهایی نمی‌توانیم از وجود آنها بهره ببریم.

قنبرزاده تاکید کرد: ما هم اکنون رقابت تنگاتنگی بالای جدول داریم و شرایط‌مان سخت است. همچنین ما از لحاظ بضاعت بازیکن با فولاد و پرسپولیس از لحاظ تعداد قابل مقایسه نیستیم. حالا تصور کنید که سه بازیکن تاثیرگذار ما هم حضور نداشته باشند و یکی دو بازیکن هم مصدوم شوند. دیگر چیزی نمی‌ماند. ما تنها تیمی هستیم که ۵ جای خالی داریم. اکثر تیم‌های بالای جدول ۲۲-۲۳ بازیکن آماده دارند اما وضعیت برای ما این گونه نیست. این موضوع کار ما را دشوار می‌کند.

مدیرعامل باشگاه نفت تصریح کرد: نفت هم زحمت کشیده و بهبازیکنانی در رده سنی جوانان میدان داده تا هم اکنون سه بازیکن تاثیرگذار تیم ملی در این تیم شکل گرفته‌اند. اگر چنین وضعیتی وجود نداشت آنها هم نمی‌توانستند رشد کنند به هر حال با تمام این اوصاف می‌توانیم این موضوع رابا تعامل دوطرفه حل کنیم.

وی در مورد اینکه آیا تاکنون فدراسیون با آنها صحبتی و یا جلسه‌ای برگزار کرده،تاکید کرد: خیر تاکنون صحبتی نکرده‌ایم. البته من هم تعجب می‌کنم چرا که برای اردوی کیش ما جزء معدود تیم‌هایی بودیم که توانستیم بازیکنان خود را ترخیص کردیم. اکثر باشگاه‌ها این کار را نکردند به هر حال می‌تواند این موضوع با صحبت طرفین حل شود.

مدیرعامل باشگاه نفت در مورد دیدار مقابل پرسپولیس تصریح کرد: قطعا بازی سختی در آزادی خواهیم داشت. در برهه‌ای به این تیم برخورد کرده‌ایم که از لحاظ فنی و بدنی بهترین شرایط را دارد. پرسپولیس در ۴-۵ بازینشان داده که هماهنگ شده‌اند. قطعا بازی دشواری داریم اما ما هم ناامید نمی‌شویم. به هر حال فوتبال است و تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم.

وی در مورد اینکه آیا می‌توانند نتیجه دور رفت را تکرار کنند، تاکید کرد: در فوتبال چیزی قابل پیش‌بینی نیست. کار دشواری داریم ما در دور رفت در مقابل سپاهان، فولاد و پرسپولیس بازی خوبی به نمایش گذاشتیم. در این بازی هم تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391