برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

قاسمپور:با انگیزه های شخصی علیه من شعار سرمی دادند

چهارشنبه، ۲۵ دی ۱۳۹۲، ساعت ۲۰:۲۸ — اوج نیوز

سرمربی تیم صنعت نفت آبادان گفت:وقتی در کرمان بودم گروهی با انگیزه های شخصی علیه من شعار سر می دادند.

ابراهیم قاسمپور

ابراهیم قاسمپور در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل مس کرمان در جام حذفی عنوان کرد:فردا کار سختی در پیش داریم چون مس همیشه مس است.این تیم از بازیکنان و کادر فنی خوبی برخوردار است.

وی درباره حضورش در تیم مس گفت:به نظر من تمام مشکلات این باشگاه از شهبازی،مدیرعامل سابق برمی گردد.من هر جایی کار می کنم اول امنیت و آرامش کاری و سپس قرارداد برایم مهم است.درآمدم از فوتبال است و نمی توانم این را کتمان کنم.پول برایم مهم است اما برخی جاها با توجه به شرایط شاید پول نگرفتم و یا کم گرفتم.مثل داماش یا مس که کمتر از قراردادم گرفتم.مدیریت قبلی مس لجبازی می کرد و با فوتبال آشنا نبود.من همین جا از گنجعلی خانی هم عذرخواهی می کنم چون متوجه شدم در اتفاقات رخ داده او تقصیری نداشت.

قاسمپور افزود:امسال که مس بسته شده و در قعر جدول است مسولش کیست.جز شهبازی کسی می تواند این بحث را برعهده بگیرد؟او تیم مس را نابود کرد.

وی درباره انگیزه شخصی اش از دیدار با مس گفت:من انگیزه شخصی از این بازی ندارم.وقتی در کرمان بودم گروهی با انگیزه های شخصی علیه من شعار سر می دادند و همان کاری را با من کردند که با تقوی و طاهری کردند.

قاسمپور درباره اینکه آیا در آبادان آرامش دارد اظهار داشت:ما آرامش نسبی داریم.البته مشکلات مالی زیادی داریم اما به خاطر اینکه تیم شهرم است در صنعت نفت ماندم.ما برای سفر به کرمان پول قرض کردیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391