برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مدیرعامل تراکتور غایب بزرگ تراکتور سازان

پنجشنبه، ۱۹ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۵۱ — گل

او که همیشه یک پای ثابت اردوی های خارج از تبریز این تیم بود بر خلاف روال همیشه گی دراردوی چند روزه این تیم در محل هتل المپیک تهران افتابی نشده است

حمید زینی زاده

مدیر عامل مستعفی تراکتور سازی که بعد اتفاقات شامگاه دوشنبه وابقای مجید جلالی دیگر در باشگاه تراکتور سازی حضور پیدا نکرده یکی از غایبان اصلی این تیم در اردوی تهران است ، زینی زاده با توجه به اختلاف نظر با اعضای هیات مدیره از فردای بازگشت جلالی به دفتر خود در محل باشگاه تراکتور سازی مراجعه نکرده است ، او که همیشه یک پای ثابت اردوی های خارج از تبریز این تیم بود بر خلاف روال همیشه گی دراردوی چند روزه این تیم در محل هتل المپیک تهران افتابی نشده است ، با توجه به واکنش زینی زاده و مصاحبه تند وی علیه جلالی بعد ابقاء این مربی که عنوان کرد هیچ اعتقادی به داشته های فنی او ندارد واو را مربی بی تاکتیک می داند ، جلالی نیز سفره دل خود را گستراند ومدیر عامل باشگاه را متهم به ایجاد حاشیه وضعف مدیریتی کرد ، با جمع بندی اتفاقات مختلف یکی دو روز اخیر بطور قطع یقین می توان پیش بینی کرد که در روز های اینده احتمال کناره گیری زینی زاده از درصد بالای برخوردار است و شواهد وقرائن نیز تائیدی بر این مدعاست.

البته نباید این را از نظر دور داشت که فوتبال ایران است هزار اما واگر .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391