برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

گودرزی: گاهی رسانه‌ها ۱۰ دروغ از زبان من مطرح می‌کنند

شنبه، ۲۱ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۲۸ — فارس

وزیر ورزش و جوانان گفت: گاهی رسانه‌ها در روز ۱۰ دروغ از زبان من مطرح می‌کنند که در نهایت به مظلومیت ختم می‌شود.

به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت ورزش و جوانان، محمود گودرزی در جمع مدیران ورزش صدا و سیما، اظهار داشت: رفتارهای ریاکارانه ناشایست است و من هرگز حاضر نیستم آبرو و اعتباری که بر اثر ۳۰ سال خدمت به دست آمده را اینچنین از بین ببرم. استفاده ابزاری از رسانه مذموم است، البته عکس آن هم مصداق پیدا می کند.

ویدر ادامه با بیان اینکه نگاه پوپولیستی نباید در جامعه غالب شود، افزود: نظر حضرت امام (ره) در خصوص رسانه، یک دانشگاه است که در آن تلخی و خشکی هم هست و حرکت کردن براساس ذائقه مردم و سرگرمی هدف آن نیست.

گودرزیبا تاکید بر این موضوع که سیاست گذاری غلط در برخی موارد منجر به بروز مفاسد می شود، اظهار داشت: روشن نبودن خط و جهت به ایجاد مفسده در ورزش می انجامد که نقش رسانه در مهار یا تشدید آن پر رنگ است.

وی خاطرنشان کرد:مصادیقی سر زده که باعث تقویت این نگاه در جامعه شده که تقابلی بین صدا و سیما و قوه مجریه وجود دارد. تصور می شود در این مسیر حتی همگرایی هم فرصت طلبانه خواهد بود. تعارض دائمی بین صداوسیما و دولت در نهایت به زیان مردم و حاکمیت است. ما از اخلاق و معنویت و اصلاح حرف می زنیم اما گاهی رسانه‌ها در روز ۱۰ دروغ از زبان من مطرح می کنند که در نهایت به مظلومیت ختم می شود به جای اخلاق زایی گاهی اخلاق زدایی می کنیم

وزیر ورزش و جوانان خطاب به مدیران ورزش صداوسیما گفت: هیچ توقعی بنده از دوستانم در صدا و سیما ندارم آنچه مورد رضای خداوند، تعالی کشور و ایجاد فضای فرهنگی و معنوی است را انجام دهید. من، دوستان را به هیچ شورایی دعوت نمی کنم و بنای سوء استفاده ندارم. ما نمی گوییم هوای ما را داشته باشید و علاقه ای به چهره شدن ندارم هر چند پرهیز زیاد هم افراط است.

گودرزی در پایان با تاکید براینکه سرلوحه شعارمان استقرار اخلاق در ورزش است خواستار حمایت رسانه ملی در این راستا شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391