برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

گردانی: گل به خودی های من از عمد نبود

جمعه، ۶ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۹:۵۵

مدافع تراکتورسازان به شدت این حرف را تکذیب می‌کند و می گوید نوشی که سهل است به خاطر برادرش هم هرگز به تیم محبوب شهرش گل به خودی نمی زند.

حبیب گردانی در دو بازی متوالی مقابل ذوب آهن و سپاهان به اشتباه دروازه تراکتورسازی را گشود تا در بازی برابر مس کرمان، مجید جلالی مجبور شود درون دروازه از نوشی صوفیانی عوض حامد لک استفاده کند. همین تغییر و تحولات موجب شد این شایعه به وجود بیاید که گردانی عامدانه دروازه لک را گشوده تا همشهری اش فرصت حضور در درواره تراکتور را پیدا کند.

اما مدافع تراکتورسازان به شدت این حرف را تکذیب می‌کند و می گوید نوشی که سهل است به خاطر برادرش هم هرگز به تیم محبوب شهرش گل به خودی نمی زند. حبیب گردانی ضمنا وعده داد که به زودی از افرادی که این شایعه را ساختند شکایت می‌کند چرا که ذهنیت مردم تبریز با این شایعه نسبت به او عوض شده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391