برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اولین هشدار رسانه ای وزیر به مدیران سرخابی: لفاظی‌ها را ادامه دهید تجدید نظر میکنیم!

دوشنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۲، ساعت ۲۲:۰۶ — گل

اینگونه مسائل تکرار نشود و شاهد این جنگ زرگری که چندان زیبنده نیست نباشیم. در غیر این صورت برخورد جدی انجام می‌دهیم و در صورت تکرار در رفتارمان تجدید نظر خواهیم کرد.

محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان، در حاشیه انتخابات کمیته ملی المپیک از مدیران باشگاه های استقلال و پرسپولیس انتقاد کرد. گودرزی در هنگامی که بحث به سرخابی های پایتخت رسید با ناراحتی صحبت می کرد به فتح الله زاده و رویانیان هشداری جدی داد. وی در این باره گفت:

" فضای مدیریتی که در آن سطح باید وجود داشته باشد و اخلاق را به بالاترین حد برساند متاسفانه وجود نداشته و در کمال تاسف مدیران درگیر برخی از لفاظی‌ها می‌شوند که این زیبنده یک مدیر ایرانی نیست. این رفتارها اثرات تربیتی بدی روی جوانان دارد و تا پایین‌ترین رده‌های سنی اثرگذار است. امیدوارم اینگونه مسائل تکرار نشود و شاهد این جنگ زرگری که چندان زیبنده نیست نباشیم. در غیر این صورت برخورد جدی انجام می‌دهیم و در صورت تکرار در رفتارمان تجدید نظر خواهیم کرد. اگر مدیران دو باشگاه پرسپولیس و استقلال به این روند خود ادامه دهند درباره آنها تجدید نظر خواهیم کرد".پیش از این شنیده می‌شد داستان های رفت و آمد رویانیان و فتح الله زاده به تمرینات تیم های یکدیگر، به این دلیل بوده است که از مقامات بالا مورد مواخذه قرار گرفته اند. این دو مدیر که تا پیش از روز پنجشنبه، با هم درگیری شدیدی داشتند به ناگاه به تمرینات یکدیگر رفتند و یکدیگر را در آغوش گرفته و عنوان کردند برای داغ کردن دربی دست به مصاحبه علیه یکدیگر و بیانیه نویسی زده بودند(!). حالا با این هشدار آقای وزیر شایعات بوی واقعیت به خود گرفتند.گودرزی هم چنین در ادامه ی گفتگو درباره ی بودجه استقلال و پرسپولیس و اینکه وزارت پولی به این دو باشگاه نمی دهد، آب پاکی را روی دست رویانیان و فتح الله زاده ریخت. وی در این خصوص گفت:

"خیلی تمایل ندارم وارد بحث سرخابی‌ها شوم چون خودشان هیئت مدیره دارند و آنها باید باشگاه را مدیریت کنند. وقتی باشگاه رها می‌شود طبیعی است که ممکن است خواسته‌های غیر منطقی مطرح شود

قرار بوده این باشگاه‌ها با استفاده از برند معتبر خود و تماشاگران زیادی که دارند در جهت خودکفایی قدم بردارند، نه اینکه هر موقع کم آوردند بخواهند از دولت پول بگیرند. آقایان باید خودشان دنبال ثروت‌سازی باشند. اینکه می‌گویند وزارت ورزش برای ما تره خرد نمی‌کند ادبیات درستی نیست. باید ادبیات تغییر پیدا کند و من هم ترجیح می‌دهم در این بحث ورود نکنم"اینگونه سخن گفتن از جانب وزیر، یعنی رویانیان و فتح الله زاده دیگر از جانب وزارت هیچ گونه ساپورتی نمی شوند و البته باید تحت لوای این وزارت به کار خود ادامه داده، پول سازی کنند و هیج درخواستی از سازمان نداشته باشند. کاری که با توجه به تجربه ی ماه های اخیر از دست این دو مدیر بر نخواهد آمد.

فضای مدیریتی که در آن سطح باید وجود داشته باشد و اخلاق را به بالاترین حد برساند متاسفانه وجود نداشته و در کمال تاسف مدیران درگیر برخی از لفاظی‌ها می‌شوند که این زیبنده یک مدیر ایرانی نیست. این رفتارها اثرات تربیتی بدی روی جوانان دارد و تا پایین‌ترین رده‌های سنی اثرگذار است. امیدوارم اینگونه مسائل تکرار نشود و شاهد این جنگ زرگری که چندان زیبنده نیست نباشیم. در غیر این صورت برخورد جدی انجام می‌دهیم و در صورت تکرار در رفتارمان تجدید نظر خواهیم کرد. اگر مدیران دو باشگاه پرسپولیس و استقلال به این روند خود ادامه دهند درباره آنها تجدید نظر خواهیم کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391