برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

هدایای باشگاه پرسپولیس را به شیرخوار‌گاه آمنه می‌بریم

دوشنبه، ۱۶ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۴۳ — تسنیم

رئیس پیشین فدراسیون فوتبال گفت: هدایایم در جشن پرسپولیس را به شیرخوارگاه آمنه می‌برم.

محمد دادکان در گفت‌وگو با سایت باشگاه پرسپولیس درباره مراسم جشن این باشگاه گفت: مشخص است که زحمات زیادی برای مراسم کشیده شد که جای تشکر دارد. چنین مراسمی می‌تواند زمینه‌های همبستگی و دوستی بیشتر را فراهم آورد. این برنامه نشان داد که خانواده پرسپولیس چقدر بزرگ و گسترده است.

بازیکن و عضو هیئت مدیره پیشین پرسپولیس درباره استقبال ویژه‌ای که از وی به عمل آمد و با حضور او صحنه پر از هدایای گوناگون شد، عنوان کرد: این هم از لطف دوستان بود. خیلی از دوستان در خارج از کشور هم تماس گرفته بودند و می‌خواستند هدایایی را بفرستند. می‌خواهم از این طریق، ضمن تشکر از این همه لطف عزیزان، اعلام کنم که قرار است ظرف روزهای آینده همراه آقایان رویانیان، اسماعیلی و شجاعی برهان به شیرخوارگاه آمنه برویم و این هدایا را به بچه‌های آنجا تقدیم کنیم.

دادکان خاطرنشان کرد: قرار بود شریعتمداری، معاون رئیس جمهور هم در این مراسم حضور پیدا کنند که در آخرین لحظه برایشان مشکلی پیش آمد و به این ترتیب پیام محبت‌آمیزی ارسال کردند. از همین جا از او و البته از پیام و متن زیبای حشمت مهاجرانی تشکر می‌کنم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391