برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حقیقی: ۳ کارته شدنم «چرا» ندارد

شنبه، ۱۴ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۲۶ — فارس

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: دوست ندارم راجع به اتفاقات بین خودم و نیلسون و حسینی صحبتی کنم.

رضا حقیقی

رضا حقیقی با گرفتن سومین کارت در دیدار مقابل نفت بازی حساس مقابل فولاد را از دست داد. با این بازیکن درباره بازی با نفت و برخی صحبت‌ها مبنی بر عمدی بودن گرفتن کارت در بازی روز گذشته گفت‌وگویی انجام داده که در زیر آمده است:

بازی مقابل نفت مثل همیشه برای شما سخت بود؟

بله من هم با حرف شما کاملا موافقم. نفت واقعا تیم یک دست و بسیار خوب بود و در نیمه اول ما را غافلگیر کرد. ما هم قبول داریم خوب بازی نکردیم و در روزی که می‌توانستیم با ۳ امتیاز راحت‌تر به صدر جدول برسیم متاسفانه با تساوی بازی را تمام کردیم اما جبران می‌کنیم.

اما کار خیلی سخت است.

بله تیمی که می‌خواهد قهرمان شود کار برایش سخت است. ما الان یک بازی بسیار حیاتی و سخت مقابل فولاد در پیش داریم. باید نفت را فراموش کنیم و در بازی‌های آینده با دقت‌تر فکر کنیم و متاسفانه بدشانسی‌هم آورده‌ایم که شامل مصدومیت و از دست دادن بازیکنانمان به خاطر ۳ کارته بودن است اما من مطمئنم با تلاش و زحمت بیشتر این مسائل را جبران می‌کنیم.

قطعا بازی با نفت تحت‌الشعاع درگیری لفظی شما با نیلسون و حسینی بود. راستی چرا آن اتفاق افتاد؟

مشکل خاصی نبود. بازی فوتبال است و همه تحت فشار هستند. همه‌چیز تمام شد رفت. شاید در آن زمان به خاطر فشار زیاد من باید با تمرکز بیشتری تصمیم می‌گرفتم به همین دلیل از فریادهای ناگهانی ترسیدم کمی تمرکزم را به هم بزند اما همه‌چیز تمام شد رفت و دیگر دوست ندارم راجع به آن صحنه حرف بزنم.

اما صحنه خوبی نبود.

قبول دارم ولی اتفاقی بود که افتاد که دیگر تکرار نمی‌شود. بالاخره فشار بازی‌ها سنگین است و برخی اوقات این مسائل پیش می‌آید.

راستی چرا ۳ اخطاره شدی؟

چرا که ندارد. فوتبال است من دو کارت داشتم و در این بازی هم کارت سوم را گرفتم این هم شانس من است.

برخی‌ها می‌گویند شاید قصد و عمدی در کار باشد.

نمی‌دانم که این مسائل چیست که آن را مطرح می‌کنند من یک هافبک هستم و باید در هر دیدار جنگندگی خودم را داشته باشم به نظر شما بی‌تفاوت بازی می‌کردم؟ من کار خودم را انجام دادم و ترسی هم از ۳ کارته شدن نداشتم من همیشه یاد گرفتم در هر دیدار که به میدان بروم از یک تا ۹۰ دقیقه برای تیمم بجنگم و به چیز دیگری غیر از این مسئله فکر نمی‌کنم.

پس این موضوع ربطی به دربی نداشت؟

خیر. این حرف‌هایی است که همیشه برای من در می‌آورند و زیاد دوست ندارم راجع به این مسائل حرف بزنم. من نمی‌توانم بازیکنی بی‌تفاوت باشم البته در آن صحنه به نظرم کمی با من نامهربانی هم شد.

منظورت چیست؟

در آن صحنه فغانی می‌توانست به من کارت نشان ندهد اما دستش درد نکند آنقدر عصابش خورد بود که سریع‌السیر نسبت به من عکس‌العمل نشان داد. بالاخره همه‌چیز دست خداست و من باز هم برای کسانی که می‌گویند من عمدی کارت گرفتم می گویممن نمی‌دانم برای از دست ندادن یک بازی در بازی دیگر بی‌تفاوت باشم و همیشه یاد گرفتم کار خودم را با تمام وجود انجام دهم. البته در بازی با نفت خیلی حواسم بود۳ کارته نشوم اما حساسیت بازی باعث شد تا این اتفاق بیفتد.

در بازی با فولاد نیستی. نظرت در مورد آن بازی چیست؟

به نظرم بازی با فولاد بسیار حیاتی و سخت است درست است ما دو یا سه بازیکن خود را نداریم اما باید صددرصد از فولادی‌ها که بدجوری ما را تعقیب می‌کنند امتیاز بگیریم. فولاد پشت سر ما حرکت می‌کند و به نظرم کار خیلی سختی است که در پیش داریم.بچه‌ها که نشان دادند در خارج از خانه خیلی خوب بازی می‌کنند و امیدوارمبتوانند دست پر از خوزستان به تهران بیایند.

نظرت در مورد دربی ۷۸ چیست؟

قبل از دربی ۷۸ بازی با فولاد را داریم که به نظرم اگر از این بازی دست پر بیرون بیاییم از لحاظ روحی و روانی تا دربی برای ما بسیار خوب است. الان خیلی زود است درباره دربی حرف بزنیم. به کری‌ها هم هیچ‌کاری نداریم. به موقع‌اش در مورد آن بازی هم صحبت می‌کنیم الان از همه‌چیز مهمتر بازی با فولاد است واقعا خیلی ناراحتم که در این بازی نمی‌توانم به تیمم کمک کنم ولی مطمئنم که بچه‌ها با تمام توان به میدان خواهند رفت.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391