برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حاج‌محمد:می‌خواهیم اولین تیمی باشیم که پرسپولیس را در آزادی می‌برد

پنجشنبه، ۱۲ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۱۲ — گل

ما جوان هستیم و با مربی جوان خودمان که خیلی زحمت می‌کشد می‌خواهیم در ازادی اولین تیمی باشیم که پرسپولیس را شکست می‌دهیم.

نفت تهران توانسته نتایج خیلی خوبی بگیرد یکی از بازیکنانی که در این تیم درخشیده است امین حاج‌ محمد مدافع ملی‌پوش این تیم است. او که در تیم ملی ایران و نفت تهران درخشش خیلی خوبی داشته قطعا یکی از امیدهای یحیی گل محمدی در خط دفاعی مقابل پرسپولیس است. با او در مورد تیم ملی امید و نفت و بازی با پرسپولیس صحبت کردیم.

استعفای منصوریان؟

کار خیلی بدی کردند، علی آقا را خیلی اذیت کردند ما حدود ۲۰ ماه با هم بودیم و تیم خیلی خوبی بودیم. منصوریان را آنقدر اذیت کردند که دیگر نتوانست تحمل کند و استعفا داد. متاسفانه فدراسیون همکاری نکرد وگرنه با تیم به موفقیت‌های بزرگی می‌رسیدیم و در اولین جام زیر ۲۲ سال در آسیا نتایج خوبی می‌گرفتیم.

سرمربی جدید ،هومن افاضلی؟

آقای افاضلی مربی خوبی است اما نظر خاصی درباره ایشان ندارم. سرمربی ما علی منصوریان بود و باید ایشان باشد.

در لیست جدید تیم ملی امید هستی.می روی؟

بله هستم اما فکر نمی‌کنم باشگاه اجازه بدهد و من هممجبورم در خدمت تیم باشگاهی خودم باشم.

مثل اینکه از اتفاقات تیم امید خیلی ناراحتی؟

خیلی ناراحتم. نه تنها من بلکه همه بازیکنان تیم ملی امید ناراحت هستند اما شرایط من فرق می‌کند چرا که منصوریان به من لطف بزرگی کرد و در آن دوره که در ملوان بودم به پایم ایستاد و به من اعتماد و من را به تیم امید دعوت کرد و من هم بعد از خدا و پای رفاقت با علی منصور می‌ایستم.

بازی با پرسپولیس؟

بازی خیلی سختی است آن هم در ورزشگاه آزادی چون پرسپولیس مقابل هیچ تیمی کم نیاورده است اما ما جوان هستیم و با مربی جوان خودمان که خیلی زحمت می‌کشد می‌خواهیم در ازادی اولین تیمی باشیم که پرسپولیس را شکست می‌دهیم.پرسپولیس ترکیبی از بازیکنان جوان و باتجربه است. این پرسپولیس یکی از بهترین‌ پرسپولیس سال‌های اخیر ایران است.

غیبت پیام صادقیان؟

من با محسن مسلمان و پیام رفیق هستم و باید بگویم از یک طرف خیلی ناراحتم که پیام در این بازی نیست چون دوست صمیمی من است و طرف دیگر خوشحالم که پیام در این بازی نیست چرا که او در پرسپولیس ستاره است و یکی از بهترین بازیکنان این تیم است و در واقع نبود او به نفع ماست و کمک می‌کند این بازی را ببریم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391