برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حاج رضایی: صادقیان اینجوری از فوتبال محو می شود

جمعه، ۲۷ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۵۶ — گل

امیر حاج رضائی کارشناس فوتبال معتقد است با روندی که صادقیان در پیش گرفته است به جائی نخواهد رسید و ار فوتبال محو خواهد شد.

امیر حاج رضایی

پیام صادقیان باردیگر در مستطیل سبز خشونت غیر معمولی را از خود بروز داد تا یک نظریه‌ی از پیش مطرح شده از سوی کارشناسان درباره‌ی او قوت گیرد؛ این‌که او با بروز چنین حرکاتی به هیچ کجا نخواهد رسید و به زودی محو خواهد شد. جوان خوش تکنیک تیم فوتبال پرسپولیس که این‌روزها با شایعه‌ی قلیان و از آن بدتر تحت اتهامات گوناگونی قرار گرفت، در همان دقیقه‌ی ۸ بازی نشان داد که او رابطه‌ی خوبی با خشونت دارد و از این‌که او را با مهاجمی همچون بالوتلی قیاس کنند بدش که نمی‌آید هیچ، افتخار نیز می‌کند.

پیام صادقیان خیلی زود در جواب به تکل سیاوش اکبرپور ضربه‌ی شدیدی را نثار او کرد تا یک لحظه هواداران پرسپولیس و همچنین کادر فنی این تیم با شنیدن سوت مظفری‌زاده درسکوتی عجیب فرو بروند. آن‌ها تا لحظه‌ی دیدن کارت زرد حتی خود را در آستانه‌ی ۱۰ نفره شدن نیز دیدند، اتفاقی که شاید با اغماض داور هیچ‌گاه رخ نداد.

امیر حاج‌رضائی کارشناس فوتبال پس از این صحنه باردیگر با تکیه بر همان فرض قدیمی در رابطه به خشونت صادقیان گفت : "پیام صادقیان علی‌رغم تکنیک خوبی که در اختیار دارد با بروز چنین حرکاتی در مسابقه خیلی زود از جریان فوتبال محو خواهد شد و در مسیر رشد قرار نخواهد گرفت." همچنین این کارشناس فوتبال از اعتراض‌های پیاپی پرسپولیسی‌ها به نظر داور در تمامی صحنه‌ها به شدت انتقاد کرد و گفت: "شاگردان دائی با اعتراض به این رأی و نظر داور او را به شدت نحت فشار قرار دادند."

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391