برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

واکنش هواداران تراکتوری : حمایت از جلالی

چهارشنبه، ۱۱ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۹:۴۸ — گل

تنها شرط و رضایت آنها برای جدایی مجید جلالی حضور تونی الیویرای پرتغالی است ، که این مهم هم در این بازه زمانی کوتاه ونرخ بالای سر مربی فصل گذشته تقریبا غیر ممکن می نماید .

مجید جلالی

تراکتور سازی در حالی گام به هفته بیست ویکم می گذارد که با اتفاقات حاشیه ای مختلفی دست به گریبان است ، اولتیماتوم سخنگوی هیات مدیره و واکنش جلالی به ان همه خبر های مربوط به این تیم را تحت تاثیر خود قرار داده است .

اما واکنش هواداران این تیم در این خصوص می تواند جالب باشد ، آنها در سایت های هواداری خود ودر پیام های ردو بدل شده اعلام کرده اند که در این شرایط بخاطر عدم وجود گزینه مناسب ،شرایط خاص زمانی ، بازبهترین گزینه همان جلالی است که باید مورد حمایت قرار گیرد ، آنها قصد دارند این سایه حمایتی را در بازی با فجر برای این مربی گسترانده و نشان دهند که در فوتبال تبریز، تماشاگران تراکتوری منطق ودیدگاه حرفه ای خود را هیچگاه از دست نخواهند داد .

به نظرتنها شرط و رضایت آنها برای جدایی مجید جلالی حضور تونی الیویرای پرتغالی است ، که این مهم هم در این بازه زمانی کوتاه ونرخ بالای سر مربی فصل گذشته تقریبا غیر ممکن می نماید .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391