برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

هدایتی و زنجانی،متمولانی که رویانیان می خواهد عضو هیئت مدیره شوند

یکشنبه، ۱ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۲۴ — خبرآنلاین

حسین هدایتی و باباک زنجانی دو نفری هستند که رویانیان می گوید برای رسیدن به تعهداتش در پرسپولیس باید به عضویت هیئت مدیره این تیم در بیایند.

محمد رویانیان و حسین   هدایتی و بابک زنجانی

محمد رویانیان در حالی دو شرط برای ادمه مسئولیتش در پرسپولیس گذاشته است که یکی از این شرط‌ها اضافه شدن دونفر با تمکن مالی به هیات مدیره است.دو نفری که فهمیدن نام آنها چندان هم حافظه ای قوی نمی خواهد.بعد از ظهر شنبه بود که علی فتح الله زاده در گفت و گویی با صراحت از منابع مالی که پرسپولیس و رویانیان را تغذیه می کنند نام برده بود.این دو نفر کسانی نیستند جز حسین هدایتی که سال هاست تلاش می‌کند تا پرسپولیس را بخرد و دیگری هم بابک زنجانی مالک متول باشگاه راه آهن.سردار خواسته یا بودجه چند میلیاردی که حق باشگاه های استقلال و پرسپولیس است را به آنها بدهند یا اگر این اتفاق نمی افتد شرایط برای حضور دو نفر در هیات مدیره پرسپولیس فراهم شود تا آنها بتوانند با فراهم کردن امکانات مالی به تعهدات رویانیان در قبال تیم فوتبال و سایر امور باشگاه کمک کنند.

هدایتی و زنجانی.هر دو با یک هدف قرار است وارد گود شوند و آن بدون شک خرید سهام باشگاه بزرگ پرسپولیس است.اتفاقی که هرچند شاید به این زودی‌ها به حقیقت تبدیل نشود اما احتمال دارد که اگر زمینه ای در روند خصوصی سازی فراهم شد آنها باشند که برای خرید سهام پا پیش بگذارند.هدایتی سالهاست وارد فوتبال شده و حتی زمانی هم در هیئت مدیره پرسپولیس بود.او که علاقه ی شدیدی به تیم بزرگ سرخپوش دارد(و امسال هم در چند مقطع به خصوص در گرفتن رضایت نامه خلعتبری نقش عابر بانک را برای رویانیان بازی کرد)از چند ماه پیش که زمزمه های خصوصی سازی در دولت تدبیر و امید رنگ و بوی جدی تری به خودش گرفته رایزنی‌ها را آغاز کرده و با نزدیک کردن خودش به علی پروین یکی از مشتریان دست به نقد خرید سهام این باشگاه به حساب می آید.البته این در حالی است که او برای تصاحب پرسپولیس یک رقیب جدی دارد.رقیبی که از نزدیکان این روزهای سردار به شمار می رود.نام پرسپولیس آنقدر وسوسه کننده است که بابک زنجانی حاضر شود بخشی از دارایی اش را برای تصاحب آن خرج کند.

آدم های متول و دست به نقد در کنار پرسپولیس و استقلال زیاد هستند و شکی وجود ندارد که در صورت واگذاری سهام دو باشگاه پر طرفدار پا پیش می گذارند اما طبیعی است اولویت با کسانی است که خاک باشگاه را خورده اند و در شرایط سخت سر کیسه را شل کرده اند.این در حالی است که بعد از انتشار بیانیه رویانیان و مطرح کردن شرط هایش هنوز هیچ کدام از مسئولان واکنشی به آن نشان نداده اند و باید دید با شروطی که سردار تعیین کرده موافقت می شود یا اینکه رویانیان روی شروط خودش پافشاری کرده و اتفاق های دیگری رقم خواهد خورد؟

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391