برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

علی جباری : دربی اصلا بار فنی نداشت

یکشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۱۰ — گل

اگر هم اتفاقی مثل قلیان کشیدن یک بازیکن افتاده نباید آن را علنی کرده و تیشه به ریشه اش بزنیم . به عقیده من آبی و قرمز ندارد و نباید در تریبون عمومی به کسی بگوییم قلیونی

علی جباری

تیم فوتبال استقلال تهران با تساوی که مقابل پرسپولیس کسب کرد ، جایگاه خود را در صدر جدول بازی‌ها حفظ و فاصله ۴ امتیازی اش را با رقیب سنتی تثبیت کرد . علی جباری ، رئیس کمیته پیشکسوتان باشگاه استقلال در خصوص تساوی آبی‌ها در دربی به سایت گل گفت : این بازی ازنظر من به هیچ وجه بار فنی قابل توجه نداشت و در این شرایط از نظر من استقلال توانست با تدابیر خود ، شرایط را به نفع خودش رقم زده و پیروز واقعی این نتیجه مساوی باشد .

جباری با اشاره به شایعاتی در خصوص اهداف سیاسی در رقم خوردن این نتیجه ادامه داد : به نظر من این حرف‌ها را کسانی می زنند که خیلی با فوتبال آشنایی ندارند . من معتقدم که برعکس این حرف‌ها ، هر دوتیم برای برد به زمین آمده بودند و حتی پرسپولیس که ۴ امتیاز هم از استقلال عقب تر بود ، تمام تلاشش را کرد تا نتیجه را به نفع خودش برگرداند و استقلال هم این طرف برای بیشتر کردن فاصله تلاش کرد و با توجه به جو استادیوم و استرس بین بازیکنان در نهیات بازی مساوی شد .

کاپیتان اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان در ادامه با اشاره به اعتراض برخی از هواداران منتسب به پرسپولیس به سید مهدی رحمتی افزود : من خودم وقتی این هجمه را علیه سید دیدم ، دلم سوخت ، چرا که این بازیکن در صعود تیم ملی به جام جهانی زحمات زیادی را کشیده و اگر عده ای هم چنین کاری کرده اند اشتباه بزرگی بوده و امیدوارم دیگر شاهر چنین اتفاقاتی نباشیم . به نظر من رحمتی نفر اول دروازبانان در ایران است و لقب بهترین دروازبان برازنده اوست .

جباری در ادامه با اشاره به برخی شعار‌ها در دربی علیه بازیکنان گفت : به نظر من این اصلا کار شایسته این نیست و نباید در حریم خصوصی افراد وارد شویم و با آبروی شان بازی کنیم . اگر هم اتفاقی مثل قلیان کشیدن یک بازیکن افتاده نباید آن را علنی کرده و تیشه به ریشه اش بزنیم . به عقیده من آبی و قرمز ندارد و نباید در تریبون عمومی به کسی بگوییم قلیونی .

رئیس کمیته پیشکسوتان استقلال با اشاره به سخنان اللهوردی ، پیشکسوت این تیم در برنامه ورزش از نگاه دو خاطرنشان کرد : من فکر می کنم چون مکتوب نبوده ، ایشان هرچه دلش خواسته گفته است و از نظر من تمام حرف های شان کاملا دروغ بوده است . بنده پرسابقه ترین بازیکن این باشگاه هستم و اصلا چنین چیزی وجود ندارد و باید تریبونی در اختیار ما هم قرار بگیرد تا از همان شبکه به دروغ های این آقا جواب بدهیم تا اذهان عمومی روشن شود .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391