برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جلالی:قرار شد اتفاقات روزهای قبل را فراموش کنیم

دوشنبه، ۱۶ دی ۱۳۹۲، ساعت ۲۱:۰۴ — فارس

مجید جلالی بعد از بازگشت به تراکتورسازی گفت: قرار شد از امروز اتفاقات رخ داده در روزهای گذشته را فراموش کنیم.

مجید جلالی و کاظم جلالی

مجید جلالی بعد از بازگشت دوباره به هدایت تیم تراکتورسازی اظهار داشت: پس از اتفاقاتی که در این چند روز رخ داد امروز با باشگاه تسویه حساب کردم و وقتی در حال بازگشت به تهران بودم با من تماس گرفته شد که امروز جلسه هیات مدیره تراکتورسازی است.

وی افزود: من به درخواست مسئولان احترام گذاشتم و در این جلسه شرکت کردم. در این نشست آقایان اسبقیان مدیر کل تربیت بدنی استان، پورجمشیدیان، رئیس هیات مدیره و ابراهیمی مدیر عامل کارخانه و همچنین زینی زاده و سایر مسئولان تراکتورسازی حضور داشتند و صحبت های زیادی را مطرح کردیم که در نهایت با توجه به درخواستی که از من برای بازگشت صورت گرفت پذیرفتم که به کارم باز گردم.

جلالی ادامه داد: قرار شد که همه روزها را فراموش کنیم و با قدرت و تمرکز بهتر به موفقیت تیم فکر کنیم. البته پیشنهاد طرح ۵ ساله را دادند و قرار شده تا روی این موضوع فکر کنم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391